web stats
Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Nová Vespa Pic Nic

Vespa vždy představovala radost ze života a špičkovou úrovní technologií určovala trendy, přičemž zůstala věrná svému jedinečnému a nadčasovému designu. Zejména Vespa Primavera měla vždy mladého a svěžího ducha díky svojí nízké hmotnosti a originálnímu stylu. A od šedesátých let reprezentuje alternativní a moderní způsob dopravy ve městech přetížených auty.

Pro svět, který znovu objevuje krásu zážitků z přírody, je Vespa Primavera nyní k dispozici v nové a exkluzivní verzi Pic Nic, určené speciálně k úniku z každodenního stresu a užívání si chvil radosti a společných setkání pod širým nebem. Ladné křivky, vynikající jízdní vlastnosti a snadná ovladatelnost Vespy takovým zážitkům dodají půvabnou bezstarostnost.

Vespa Pic Nic je vybavena řadou speciálních doplňků navržených pro maximální prožitek momentů strávených venku – při nejklasičtější jízdě na venkov nebo do některé ze zelených zón, které jsou ve městech stále běžnější. Vespa Pic Nic je doplněna elegantním piknikovým košem vyrobeným ze dřeva propleteného ratanem, který obsahuje praktickou odnímatelnou chladicí tašku, ochranný potah proti dešti a stylovou deku. Deka je vyrobena z voděodolné látky se vzorem napodobujícím tkaný košík, takže se ideálně hodí na jakoukoli venkovní aktivitu.

Koš i deku s logem Vespa Pic Nic lze pohodlně přepravovat na pochromovaném předním a zadním nosiči, který je u této speciální verze součástí standardní výbavy, stejně jako hnědý kožený pásek, který slouží na připnutí složené deky a zároveň jako rukojeť pro její snadné nošení.

Vespa Pic Nic, která je k dispozici v barevných provedeních Verde Pic Nic a Grigio Pic Nic s elegantní grafikou na bočních panelech, má také speciální dvoubarevné sedlo, kde béžovou sedací část doplňuje tmavě hnědý zadní pruh s tkaným vzorem. Sedlo je rovněž ozdobeno světle šedým lemováním a italskou vlajkou na pásku.

Tmavě hnědý odstín se objevuje také v gumových vložkách stupaček a na přední části v typické ozdobné kravatě. Paket výbavy dále zahrnuje chromované profily na kapotáž a ráfky kol v šedé barvě s diamantovými hranami. Stejně jako každá speciální edice Vespa je i tato řada označena štítkem na spodní kapotáži.

Komentáře (0)

K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...