Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Kromě stálých českých účastníků Endurance World Championship se na závodě v Mostě představí také český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu ČR Filip Salač společně s Oliverem Königem a Dominikem Jůdou. Trojice jezdců pojede v barvách českého týmu TME Racing, pro který to bude premiérová účast ve třídě Superstock.

Celý článek...

Freestyle motokrosař Filip Podmol se stal letošním domácím šampionem. Na akci Rock'n'ride, v rámci které se uspořádal jediný oficiální republikový závod, porazil svého staršího bratra Libora Podmola. Třetí skončil Josef Aron. Podmola nezastavila ani zdravotní komplikace. „Během jízdy mi ve vzduchu vypadlo rameno, když jsem se sápal po motorce ve vzduchu. Podařilo se mi ho ale nahodit zpět a mohl tak závod dokončit. Skvělé, že to tak vyšlo,“ tvrdil Filip Podmol po vítězství v areálu Kavčák u Benešova.

Celý článek...

Pozvánka na silniční závody motocyklů "O cenu Bohumila Staši" na přírodním okruhu v Dymokurech u Poděbrad. Jede se ve třídách: Klasik 175+250, 125 SP, Klasik 350+500+750, Supermono+400 SP, Twin, 125 GP+250 SP+Moto 3, do 600, nad 600cc. Treninky v sobotu od 8:10 hod, závody v neděli od 9 hodin.

Celý článek...

Je to neuvěřitelné, ale po letošním závodě WorldSBK se v Mostě pojede i vytrvalostní mistrovství světa motocyklů FIM EWC! Termín konání je stanoven na 9. října 2021. Naproti tomu se naopak kvůli zhoršující se pandemické situaci ruší prestižní závod Suzuka 8H. V Mostě se tak uskuteční poslední klání letošní sezóny vytrvalostních závodů.

Premiérový závodní víkend světového šampionátu superbiků World Superbike v Mostě se nezadržitelně blíží. Fanoušci se mohou těšit na souboje elitních jezdců a nebudou chybět ani čeští zástupci. Ve třídě World Supersport 300 se domácím fanouškům představí stálice tohoto šampionátu Petr Svoboda a Oliver König, dalších pět českých závodníků obdrželo divokou kartu a budou tak moci poměřit své síly se světovou špičkou.

Celý článek...

Lepší průběh víkendu si nemohl ani přát. Talentovaný motocyklový jezdec Oliver König vyhrál oba závody na chorvatském okruhu Grobnik v rámci šampionátu Alpe Adria. Ten se započítává také do domácího mezinárodního mistrovství. A König byl v kategorii Supersport 300 bodově stoprocentní, konkurenci významně drtil. „Na motorce jsem se cítil dobře, vyzkoušeli jsme hodně věcí v nastavení. Nabral jsem skvělý pocit a mnoho užitečných dat. Jsem za to moc rád,“ mluvil spokojeně König, kterého čeká koncem července závod v Nizozemsku v rámci MS superbiků.

Celý článek...

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...