Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Bohužel, i pořadatelé motocyklových závodů v Jičíně byli nuceni kvůli vládním opatřením zrušit svůj podnik, který se měl konat ve dnech 12.-13.6.2021.
Tisková zpráva ze dne 6. 5. 2021: Velice nás to mrzí, ale ani letos se závody CMJ nebudou konat. Důvodem jsou nejisté hygienické podmínky v době konání závodů (v souvislosti s Covid-19). Jiný termín uspořádání závodů v Jičíně není možný.

AMK Český ráj Jičín v AČR

Jarní cena Brna se pojede v náhradním termínu 30.4.-2.5. na Masarykově okruhu v Brně. Tento jedinečný závod dostal výjimku od Ministerstva zdravotnictví ČR, aby byť za přísných epidemiologických podmínek, mohl proběhnout. Děkujeme jak Ministerstvu zdravotnictví ČR tak i Národní sportovní agentuře ČR, která nám s udělením povolení významně pomohla. Jarní cena Brna 2021 bude bez přítomnosti diváků a všichni účastníci musí mít negativní PCR test na COVID 19, ne starší 48 hodin (netýká se těch, kteří v uplynulých 90 dnech prokazatelně prodělali toto onemocnění. Detailní informace naleznete v propozicích závodu, které budou zveřejněny v tomto týdnu. Počet účastníků je i kvůli COVID 19 omezen, proto neváhejte a registrujte se do závodu.

Celý článek...

ADAC Sachsenring Classic a IDM Superbike 1000 není možné uspořádat kvůli situaci s koronou.. 

Pouhý den poté, co byl zrušen první závod IDM v Lausitzringu, byl dnes zrušen i „ADAC Sachsenring Classic 2021“. Prestižní událost na tradiční závodní dráze také není možné odjet kvůli pokračující koronové pandemii. V rámci kultovní události od 7. do 9. května byly jako hlavní body naplánovány také tréninky a dva závody IDM Superbike 1000. I přes vyloučení diváků stále neexistuje spolehlivé schválení akce ze strany úřadů. Výsledkem je, že ADAC Sachsen e.V. již nemá pro organizaci potřebnou dobu přípravy, aby byla zaručena plánovaná akce v plném rozsahu.

Rostoucí počty koronových infekcí a matoucí vývoj pandemické situace nyní přiměly organizátory IDM zrušit plánovaný začátek sezóny IDM na Lausitzringu. Od 30. dubna do 2. května 2021 se měl v chrámu motoristického sportu v Niederlausitzu uskutečnit začátek Mezinárodního německého šampionátu motocyklů (IDM) 2021.

Celý článek...

První silniční motocyklový závod sezóny v termínu 9.-11.4. je zrušen..!! Pořádající Road Racing Club Jarní cenu Brna - Mistrovství a Přebor ČR na přírodních okruzích kvůli vládním opatřením odkládají, náhradní termín by měl být znám v týdnu po velikonocích...!

Celý článek...

Tovární jezdec Yamahy Valentino Rossi se tento víkend nezúčastní Velké ceny Aragonie, jelikož má potvrzený test na COVID-19. S velkou pravděpodobností se pak nebude účastnit ani závodu příští víkend, záležet ale bude samozřejmě na výsledku dalšího testu.

Valentino Rossi: Dnes ráno, když jsem vstával, tak jsem se necítil dobře. První rychlotest vyšel negativní, ale druhý test již byl pozitivní. Jsem velmi zklamaný, že nebudu v Aragonu závodit..

Nejnovější komentáře

Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...
Závody se nejezdí, ale smlouvy se vesele podepisují.. ...