Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Tovární jezdec Yamahy Valentino Rossi se tento víkend nezúčastní Velké ceny Aragonie, jelikož má potvrzený test na COVID-19. S velkou pravděpodobností se pak nebude účastnit ani závodu příští víkend, záležet ale bude samozřejmě na výsledku dalšího testu.

Valentino Rossi: Dnes ráno, když jsem vstával, tak jsem se necítil dobře. První rychlotest vyšel negativní, ale druhý test již byl pozitivní. Jsem velmi zklamaný, že nebudu v Aragonu závodit..

Po přestávce kvůli Corona-viru se Mezinárodní německé mistrovství silničních motocyklů (IDM) vrátilo s napínavým motoristickým sportem. 321 dní po posledním závodě IDM se mohla konečně začít nová sezóna na holandské trati MotoGP. Jonas Folger odstartoval na na Yamaze týmu Bonovo Action Team MGM Racing: 27-letý Folger vyhrál tolik očekávaný duel s obhajujícím šampionem Ilya Mikhalchik na BMW EGS-alfa-Van Zon-BMW týmu.

Celý článek...

Mezinárodní německé mistrovství motocyklů (IDM) se znovu rozjíždí. Ani koronová pandemie nemůže zastavit špičkovou sérii německých silničních závodů. Protože musí být splněno mnoho bezpečnostních požadavků kvůli COVID-19, sezóna byla zkrácena z osmi na čtyři podniky. Přesto se zaregistrovalo více účastníků než za několik posledních let. První závody se budou konat od 14. do 16. srpna 2020 na okruhu TT v Assenu.

Celý článek...

Je to potvrzené: Marc Marquez se nezúčastní Velké ceny České republiky v Brně. Marc si zlomil paži při prvním závodě MotoGP v Jerezu. Do ruky dostal titanovou destičku a 12 šroubů, destička ale nevydržela hromadění tlaku a praskla. Marc Marquez tak musel v pondělí znovu na operaci, kde mu byla do ruky vložena destička nová a to ho zcela vylučuje z účasti na Velké ceně České republiky. Marca bude o víkendu nahrazovat testovací jezdec Hondy Stefan Bradl.

Nejnovější komentáře

Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...
Závody se nejezdí, ale smlouvy se vesele podepisují.. ...