web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Výběr nejlepších závodních her z webu Herní.cz

Čtyřkolky, Nascar, formule i fotbalové zápasy hummerů – z bohaté nabídky portálu Herní.cz si vybere každý automobilový nadšenec.

 

ATV Challenge

Povedená závodní hra, ve které se ujmete ovládání nadupané čtyřkolky. V deseti úrovních se utkáte se dvěma vyrovnanými protivníky o prestižní první místo, jež vám odemkne další úroveň. Zapomeňte ovšem na rychlostní závody po uklizených silnicích, čtyřkolky patří do terénu a nejinak je tomu i v tomto titulu. Čekají vás různá prostředí, jejichž společným znakem jsou hromady překážek na každém metru, od beden a sudů po spadlé stromy či hluboké propasti. Kromě rychlosti je tak třeba věnovat pozornost také správnému vybalancování stroje, jakýkoliv pád na hlavu logicky znamená konec jízdy. Postupem hrou si odemknete nová vozidla, přičemž každé je k dostání ve třech variantách v závislosti na síle motoru. Po dokončení všech úrovní na normální obtížnosti se pak můžete do terénu vrátit v režimu Expert, který nekompromisně prověří vaše řidičské schopnosti.
ATV Challenge hrajte zdarma zde: http://www.herni.cz/hra-atv_challenge

Americké závody

american racingUsedněte za volant silného závodního vozu a ochutnejte atmosféru závodů Nascar! Zpočátku sice budete na trati spíše zaostávat a vaším hlavním úkolem bude vejít se do první desítky, po pár úspěšných misích si ale za vydělané peníze můžete auto značně vylepšit, a pokud se vám bude opravdu dařit, získáte sponzora, jenž vám obstará nejrůznější bonusy. Vyzkoušet si můžete desítky různých závodů a tratí, nechybí ani speciální režimy, ve kterých si odpočinete od věčného předjíždění. Všechny závody máte přehledně zobrazené v měsíčním kalendáři a je tak jen na vás, jaký směr své hvězdné kariéře určíte. Tvrdým bojům na trati se však určitě nevyhnete – některých šampionátů se účastní až čtyři desítky jezdců a prokličkovat se z poslední pozice až na stupně vítězů tak není vůbec snadný úkol.
Americké závody hrajte zdarma zde: http://www.herni.cz/hra-american_racing

Spiderman Amazing Race

Pavoučí superhrdina Spiderman a rychlá auta? Neobvyklá kombinace, která však nemusí být nutně na škodu. Na výběr máte z několika herních režimů, mezi kterými nechybí kariéra, v níž se v sérii závodů utkáte s řadou protivníků, či režim trial, ve kterém bude vaším hlavním soupeřem rychle ubíhající čas. Pro všechny módy jsou k dispozici tři stupně obtížnosti, kvalitu soupeřů tak můžete bez obtíží přizpůsobit svému řidičskému umu. V samotných závodech ovládáte své auto pomocí šipek, v zatáčkách se pak hodí ruční brzda, se kterou hravě prodriftujete na čelní příčky. Hodit se bude také nitro, jež se postupně doplňuje během jízdy.
Spiderman Amazing Race hrajte zdarma zde: http://www.herni.cz/hra-spiderman_amazing_race

SpidermanAmazingRace

Grand Prix Go 2

Chytlavě zpracované závody formulí, jež vám umožní vyzkoušet si kompletní závodní víkend. Nejprve máte možnost otestovat si trať v tréninku, následuje kvalifikační bitva o nejlepší místa na startu a poté již přijde na řadu hlavní závod. Pokud dosáhnete dobrých výsledků na prvních deseti okruzích, postoupíte mezi opravdové profesionály, kteří vám na trati slušně zatopí. Abyste proti nim měli šanci, musíte za vydělané peníze vylepšovat svůj monopost – investovat můžete do motoru, brzd či barvy. K ovládání auta vám postačí směrové klávesy a po pár rozehřívacích kolech oceníte i netradiční pohled kamery shora, díky kterému budete mít dokonalý přehled o dění na trati.
Grand Prix Go 2 hrajte zdarma zde: http://www.herni.cz/hra-grand_prix_go_2

GrandPrixGo2

4v4 Fotbal

Tribuny bouří, míč je připraven, chystá se výkop… jen místo fotbalistů nastupují na hřiště auta. Zápasy hummerů ve formátu 2v2 nejsou v realitě zrovna častým sportem, po vyzkoušení této povedené 3D hry vás to ale možná začne mrzet. V rámci mezinárodního turnaje si vyberete tým a poté už se můžete pustit do netradičních fotbalových matchů, ve kterých se spíše než na kopací techniku klade důraz na rychlou práci s volantem a taktické vrážení do soupeřících vozidel. Obří míč, který se snažíte dostrkat do branky, je nepříjemně rychlý a nejsnazší cestou ke vstřelení gólu je tak využívání odrazů od stěn arény. Během turnaje budete potkávat čím dál těžší soupeře, počítejte však s tím, že váš spoluhráč nebude příliš nápomocný – když gól nedáte vy, nedá ho nikdo.
4v4 Fotbal hrajte zdarma zde: http://www.herni.cz/hra-4v4_soccer

4v4Fotbal

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...