web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Karel Abraham zrychlil skoro o vteřinu a obsadil sedmé místo

Kapitoly článku

Skvělým časem 1:33,433, kterým si zajistil sedmé místo, zakončil český motocyklový závodník Karel Abraham posezónní test na španělském okruhu Ricarda Torma ve Valencii.

 

I během druhého testovacího dne si Karel Abraham zvykal na nový stroj Ducati s litrovým motorem a s týmovými mechaniky se snažil najít ideální nastavení motocyklu, aby dosáhl co nejlepšího času. Své nejrychlejší kolo nakonec zajel v hodnotě 1:33,433 a na prvního Daniho Pedrosu ztratil 1,626 sekundy.

„Většinu problémů, které jsme měli včera, se nám podařilo brzo vyřešit. Potom jsme zkoušeli hodně věcí a snažili jsme se zajet co nejlepší čas. Motorka se dneska chovala dobře a celkově se mi oproti včerejšku jelo líp,“ uvedl jedenadvacetiletý jezdec. Svůj nejrychlejší čas z prvního testovacího dne vylepšil o 0,960 sekundy. „Jsem celkem spokojený, ale myslím, že jsem mohl být ještě rychlejší. Odpoledne už nám to ale tolik nešlo, protože jsem před obědem odjel skoro padesát kol a byl jsem tak dost unavený,“ přiznal Abraham, který dnes s novým litrovým motocyklem Ducati Desmosedici GP12 odjel 72 kol. Celkově jich během obou testovacích dnů odkroužil 133.

Val_test_10Val_test_11

Mechanici týmu Cardion AB Motoracing se společně s Karlem Abrahamem nyní vrací do České republiky, odkud se v polovině prosince vydají do italské Bologně, kde se v továrně Ducati podrobně seznámí s novým litrovým motocyklem Desmosedici GP12.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...