web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Vespa 946 slaví výročí speciální edicí věnovanou roku králíka

Začátek nového lunárního roku přináší nejen radost ze znovuzrození a příchodu jara, ale také nový symbol zvířete v horoskopu. Rok králíka, který je znamením míru, pohody a úcty k minulosti, začíná 22. ledna 2023.

Edice Vespa 946 10° Anniversario, věnovaná právě roku králíka, bude vyrobena v limitované a číslované sérii 1000 kusů. Jde o první fázi projektu, který potrvá příštích 12 let a v jehož rámci bude každý rok představena nová výroční edice inspirovaná zvířetem z lunárního horoskopu daného roku.

Od svého představení v roce 2013 se Vespa 946 etablovala jako symbol nadčasovosti, který na jedné straně ztělesňuje hodnoty, díky nimž se Vespa stala globální ikonou, a zároveň odráží moderní myšlení a filozofii. Jedná se o mistrovské dílo Made in Italy, které se stalo skutečným sběratelským kouskem a vyrábí se na speciální lince, která připomíná spíše módní ateliér haute couture. Tato limitovaná edice je oděna v klasické zelené barvě Vespa, aby symbolizovala lásku k zábavě, volnomyšlenkářství a přírodě typickou pro ty, kdo se narodili v tomto znamení. Na karoserii je také stylizovaná silueta králíka.

Všechny detaily edice Vespa 946 10° Anniversario mají matný šedý povrch s jemnými odlesky, zatímco potah sedla je ve dvou odstínech černé a ručně prošívaný lesklou nití, stejně jako rukojeti.

Další podrobnosti budou k dispozici na www.vespa.com od 22. ledna 2023.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...