web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Moto Guzzi představuje kalendář akcí 2023

Na začátku motocyklové sezóny přichází Moto Guzzi se svým rozsáhlým kalendářem akcí, které mají za cíl zaujmout jezdce s vášní pro objevování a skutečným zájmem o vše, co s tím souvisí. Komplexní a úspěšný program Moto Guzzi Experiences se pro rok 2023 opět posouvá dál je určen ještě širšímu a pestřejšímu publiku.

Pro fanoušky značky Moto Guzzi z České republiky, Slovenska a Rakouska se připravuje první ročník lokálního setkání na nádherných silničkách Šumavy u přehrady Lipno. Součástí akce Moto Guzzi Eagle Ride, která proběhne v termínu 16.-18. června, budou kromě testovacích jízd na nových modelech také další aktivity, jako společná vyjížďka či bohatý večerní program. Více informací a možnost registrace zájemci najdou na motoevents.eu.

Díky bohatší nabídce motocyklů rozšířené o model Moto Guzzi V100 Mandello poháněný novým motorem Compact Block a vybavený špičkovými technologiemi je program Moto Guzzi Experiences pro rok 2023 postaven kolem tří klenotů značky. Jmenovitě okolo těch nejlepších – bestseleru V7 Stone se svěžím, mladistvým duchem, adventure motocyklu V85 TT a novinky V100 Mandello kombinující silniční a cestovatelské kvality, které jsou srdcem každého motocyklu Moto Guzzi.

Výběr, který nabízí tři různé typy zážitků s trasami speciálně navrženými tak, aby vyhovovaly charakteristikám konkrétního modelu, umožňuje všem jezdcům možnost vybrat si výlet nejlépe vyhovující jejich vkusu a úrovni zkušeností.

Některé z mnoha výletů, které si lze užít ve skutečném „guzzi stylu“, se uskuteční v novém formátu Moto Guzzi Experience Weekend. Tyto akce trvají pouze jeden víkend a jsou určeny pro ty, kdo chtějí sdílet svou vášeň v mladistvé, dynamické a velmi příjemné atmosféře. Pro ty, kdo cestují na dvou kolech, mají mnoho zájmů a rádi tráví čas ve společnosti podobně založených lidí na cestách, samozřejmě v sedle Moto Guzzi, a navazují nová přátelství.

Letošní kalendář Moto Guzzi Experience Weekend zahrnuje dvě akce věnované modelu V7 Stone a jednu určenou pro majitele modelu V85 TT. Během víkendu Hidden Valleys účastníci stráví tři dny uprostřed přírody při objevování nádherných skrytých míst v kopcích provincie Piacenza; víkend Ride&Sail přinese originální setkání motocyklu a jachty a víkend Dust&Stars spojí radost z jízdy v terénu se vzrušením z bivaku pod hvězdami.

Všechny akce proběhnou ve speciálním all inclusive režimu, což je jeden z mnoha důvodů, které stojí za úspěchem akcí Moto Guzzi Experiences. Zúčastnit se může každý, aniž by musel cokoli organizovat. Balíček zahrnuje půjčení motocyklu, palivo a veškerou podporu na trase.

Registrace na akce Moto Guzzi Experiences probíhá na Motoguzzi.com.

Kalendář akcí Moto Guzzi:

Moto Guzzi Eagle Ride 2023

16.-18. června: Lipno nad Vltacou

V7 Stone Experiences

28.-30. dubna: Formula Weekend - Hidden Valleys

26.-28. května: Formula Weekend - Ride&Sail

V85 TT Experiences

22.-25. dubna: Toskánsko

28. dubna-1. května: Toskánsko

12.-14. května: Formula Weekend - Dust&Stars

21.-30. října: Tunisko

4.-13. listopadu: Tunisko

26. prosince 2023 - 10. ledna 2024: Maroko

V100 Mandello Experiences

9.-16. dubna: Sicílie

27. května-4. června: Balkán

30. září-8. října: Bel Paese

2.-10. prosince: Andalusie

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...