web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Nová Moto Guzzi V7 Stone Corsa

Moto Guzzi V7, která je již téměř sedmdesát let symbolem italských motocyklů, se neustále modernizuje, ale přitom si zachovává své nezaměnitelné rysy a autenticitu, která ji činí jedinečnou. Nejnovější verze legendární V7, nová Moto Guzzi V7 Stone Corsa, byla představena jako překvapení během Moto Guzzi Open House 2023 a upoutala pozornost tisíců fanoušků, kteří se v Mandellu sešli na nejočekávanější akci Guzzistů po celém světě.

Moto Guzzi V7 Stone Corsa představuje odvážný návrat ke klasickému sportovnímu stylu. Její jemné linie, které vystupují z horní kapotáže a jednomístného sedla, připomínají vzrušující atmosféru historických závodů, která od roku 2019 znovu ožívá v Moto Guzzi Fast Endurance, poháru jedné značky, který dává mnoha jezdcům možnost závodit na trati, bavit se na vlastních strojích V7 a objevit jejich mimořádné závodní vlastnosti.

Nová V7 Stone Corsa vyniká zcela novým dvoubarevným lakováním, které je rovněž poctou zlatému věku motocyklových závodů. Kovově šedé barevné schéma oživuje kontrastní červený pruh, který se táhne svisle po přední kapotáži a dále pokračuje podél spodní části palivové nádrže a na bocích. Pevný kryt zadní části sedla je barevně sladěný s karoserií a je k dispozici jako příslušenství. Díky němu se V7 Stone Corsa promění v opravdový jednomístný závodní motocykl.

Součástí výbavy jsou i zpětná zrcátka na koncích řídítek, která dodávají V7 Stone Corsa ještě elegantnější a dynamičtější profil, a černě eloxované hliníkové víčko palivové nádrže. V souladu s minimalistickým vzhledem, který je charakteristickým znakem všech verzí V7, nemá přední vidlice měch. Na představci řídítek se pak nachází štítek s označením speciální edice.

Moto Guzzi V7 Stone byla na Open House 2023 představena také v novém barevném provedení Verde Camo, které bude k dispozici vedle barevných provedení Rosso Rovente, Grigio Alluminio, Giallo Metallico a Nero Ruvido.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...