web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Victor Steeman zemřel…

Po vážném incidentu v prvním závodě mistrovství světa FIM Supersport 300, na Autodromu Internacional do Algarve s velkým zármutkem oznamujeme úmrtí jezdce Victora Steemana (MTM Kawasaki).

Prohlášení Victorovy rodiny zní: "Nyní se stalo něco, čeho jste se jako rodič motocyklového závodníka vždy báli. Náš Victor nemohl tento poslední závod vyhrát. Navzdory nesnesitelné ztrátě a smutku jsme nesmírně hrdí na to, že se s vámi můžeme podělit o to, že náš hrdina svou smrtí dokázal zachránit 5 dalších lidí darováním svých orgánů. Rádi bychom vám všem poděkovali za to, jak jste s námi v posledních dnech žili. Náš Victor nám bude nesmírně chybět.“

Steeman si užíval skvělou sezónu šampionátu FIM Supersport 300 2022 a do portugalského kola Pirelli vstoupil s šancí získat titul mistra světa. Se čtyřmi vítězstvími, pěti umístěními na stupních vítězů a třemi pole position v této sezóně získal 12 bodovaných umístění ze 14 závodů. Zapsal se také do historických knih pole position na okruhu Circuit de Barcelona-Catalunya a stal se jezdcem s největším počtem pole position ve třídě World Supersport 300.

Rodina FIM, Dorna Group a Autodromo Internacional do Algarve vyjadřují svou nejhlubší soustrast Victorově rodině, přátelům, týmu a blízkým.

index

index 2

DSC 0688

 

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...