web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Moto Guzzi v7 Stone Special Edition

Moto Guzzi V7, motocykl s odvážným a autentickým charakterem vždy vynikal svým přístupem k možnostem úprav a stal se základem nespočetných interpretací. Necelé dva roky od jara 2021, kdy byla uvedena na trh nejnovější generace V7, která zažívá obrovský prodejní úspěch, se na GMG – Světových dnech Moto Guzzi – představila nová Moto Guzzi V7 Stone Special Edition.

  • SPECIÁLNÍ NOVÁ VERZE MODELU V7 STONE, BESTSELERU ZNAČKY S LOGEM ORLA, BYLA PŘEDSTAVENA NA GMG – SVĚTOVÝCH DNECH MOTO GUZZI

  • ODVÁŽNÝ CHARAKTER PODTRHUJE VÝRAZNĚ SPORTOVNÍ VZHLED SE SPECIÁLNÍ GRAFIKOU „SHINING BLACK“, ČERVENÝMI DETAILY A NOVÝM VÝFUKEM ARROW

Rozhodná a dynamická Moto Guzzi V7 Stone Special Edition se zbavila matných odstínů, typických pro verzi Stone, nejmodernější z rodiny V7, a místo nich nabízí speciální barevné provedení Shining Black, vylepšené na nádrži grafikou a červenými detaily, které připomínají stylové prvky nejsportovnějších modelů značky s logem orla. Sportovní vzhled podtrhují také červeně lakované tlumiče a kontrastní červené prošívání sedla, specifické pro tento jedinečný model. Štítek na držáku řídítek označuje, že se jedná o speciální edici.

Nová verze Stone Special Edition se odlišuje také zrcátky v koncích řídítek, která jí dodávají ještě dynamičtější profil, a víčkem palivové nádrže z černého eloxovaného hliníku. Stranou nezůstal ani samotný dvouválec Moto Guzzi 850, který dostal ventilová víka ve zbrusu nové grafitové barvě a kryt vstřikování z černého eloxovaného hliníku.

Svalnatější“ vzhled podtrhuje výfukový systém Arrow s koncovkami Moto Guzzi, díky kterému Moto Guzzi V7 Stone Special Edition získává na síle, a to jak maximálním výkonu, který se vyšplhá ze 48 na 49 kW (66,5 koní) při 6700 ot./min, tak maximálním točivém momentu, který naroste ze 73 na 75 Nm při 4900 ot./min. Výfuky Arrow, kterými je speciální edice vybavena, budou k dispozici jako příslušenství pro všechny motocykly Moto Guzzi V7.

V České republice bude nový motocykl k dispozici od listopadu 2022 za doporučenou maloobchodní cenu 249 900 Kč včetně DPH.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...