web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Nejhezčí závodní okruhy Evropy - Udělej si senzační dovolenou

Navštivte evropské závodní okruhy a udělejte si motoristickou dovolenou snů! Lákají vás tratě jako německý Nürburgring, rakouský Red Bull Ring nebo Hungaroring v Maďarsku? Chtěli byste je navštívit, nebo se na nich dokonce projet? Naplánovat dovolenou s těmito cíli je jednodušší a levnější, než se zdá. Pomůže Tipli.cz.

nejhezci-zavodni-okruhy-1

Snem mnoha fanoušků a fanynek motorismu je navštívit některý z okruhů, na nichž se jezdí slavné světové závody, a vidět souboj na trati na vlastní oči. Proč ale zůstávat jen u sledování? Na řadě z okruhů se můžete sami projet. Ať už ve svém autě, nebo v závodním, na místě půjčeném.

Které závodní okruhy navštívit?

Motoristické závodní tratě v Evropě jsou relativně blízko u sebe. Z jednoho státu do druhého je to kousek a když dovolenou správně naplánujete, zvládnete je navštívit i všechny najednou. Každý den jiná země, jiné město a jiné dobrodružství.

Začněte v Německu. Rozhodně si nesmíte nechat ujít Hockenheimring v Bádensku-Württembersku, proslavený závody Formule 1. Můžete si vychutnat rychlou jízdu s profesionálním řidičem, půjčit si závodní speciál nebo se po okruhu projet ve vlastním miláčkovi. Pro ty, kterým se nechce příliš daleko, je ideální norimberský Nürburgring. Stačí vyjet kousek za hranice a už si můžete vychutnat nefalšovanou závodní atmosféru. Aby byla vaše jízda bezpečná a na trati vám to slušelo, pořiďte si kvalitní vybavení a doplňky pro auto. Už po cestě tak můžete ukázat světu, že máte řidičskou duši.

nejhezci-zavodni-okruhy-4

Pokračujte u našich jižních sousedů. Trať F1 Red Bull Ring (dříve se jmenovala A1 Ring) v rakouském Spielbergu je místem, kde o adrenalin není nouze. Vyrazte na ni ve svém autě a otestujte jeho schopnosti! Policejní radar zde nehrozí a bezpečnost trati odpovídá mezinárodním standardům. Až se vám omrzí vůně spálené gumy, ověříte své dovednosti na off-road tratích.

Chcete-li více na jih, doporučujeme závodní okruh Hungaroring. Že je Budapešť z ruky? Už cesta je přece součástí auto-dovolené. Vypravit na trať se ale můžete i bez vlastního auta, což z maďarské dráhy Formule 1 dělá skvělou zastávku během tradičnějšího výletu do zahraničí.

Naplánujte si dovolenou s Tipli.cz

nejhezci-zavodni-okruhy-3

Jakmile si rozmyslíte, které závodní okruhy navštívit, začněte zařizovat ubytování. V létě, kdy je závodění nejlepší, se totiž hotely plní rychle, takže není radno zahálet. Snadné je sehnat ubytování přes Booking.com. Stačí zadat lokalitu, dobu pobytu a počet osob a webový srovnávač ihned ukáže dostupné pokoje. Nabídky hotelů vidíte pohromadě a můžete je seřadit třeba podle ceny. Nejlepší cenu ale jeden srovnávač nezajistí. Skutečná finta je porovnat nabídky na různých webech, koukněte proto ještě na další alternativy, třeba Hotels.com.

Máte ubytování? Výborně! Pusťte se do rezervace programu na závodních okruzích. Každý okruh má webové stránky, na kterých najdete všechny dostupné atrakce. Vybírat lze ze vstupenek na jednotlivé závody nebo si dopřát vlastní jízdu. Dopředu si ale ověřte, kdy je trať pro veřejnost otevřená.

Nachystejte auto. Vůz, který není v pořádku po technické stránce, na trať nikdo nepustí. Také se ujistěte, že máte platné a aktuální všechny doklady. Co sjeté pneumatiky? S ojetými gumami budete „ze hry“. Je-li tohle váš případ, nové obutí nabízí rychle třeba e-shop pneumatiky.cz. Když nákup navíc začnete na portálu Tipli, dostanete část z celkové ceny vaší objednávky zpět.

Kromě nákupů v e-shopech nabízí Tipli cashback také při objednávkách služeb. Díky tomu ušetříte třeba při sjednávání pojištění na dovolenou. Funguje to jednoduše. Tipli má dohodu s obchodníky, že když u nich nakoupíte, dostane provizi. A o tu se s vámi pak rozdělí.

nejhezci-zavodni-okruhy-2

Abyste mohli dostat cashback, je potřeba rychlá registrace na Tipli.cz. Vyplníte především své jméno, příjmení a číslo účtu, na který si přejete odměnu za nákup vyplatit. Pak už stačí jen objednávat, jak jste zvyklí.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...