web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Tuning a autodoplňky z Číny? Vyplatí se to?

Milovníci aut, pozor! Toužíte po autovýbavě, kterou vám bude každý závidět? Jistě jste slyšeli o čínských webech, kde seženete většinu zboží levněji. My prozradíme, že i levné autodoplňky z Číny se kvalitou mohou rovnat ověřenému zboží z kvalifikovaných prodejen.

Nákupy z Číny se vyplatí, a to i když se levné zboží na první pohled nemusí zdát kvalitním. Opak je pravdou. Nejznámější čínský eshop AliExpress překvapí milovníky aut svou nabídkou kvalitních autodoplňků. Je libo barevné disky, autolaky, speciální autosamolepky nebo třeba nové potahy do auta? Nevěřte pověrám o nekvalitních výrobcích a přesvědčte se sami.

 

AliExpress + cashback = vytuněné auto za nejlepší cenu

AliExpress je oblíbený pro své nízké ceny, spolehlivé dodání kvalitního produktu a možnosti obrovského výběru, ať už hledáte cokoliv. Nejen, že seženete výhodné doplňky na AliExpressu za nízkou cenu, navíc ještě při využití cashbackového portálu Tipli ušetříte dvakrát!

Tipli.cz nabízí všem registrovaným zákazníkům určité procento ceny zpět. Vyberte si vysněný produkt a dostanete finanční odměnu za nákup! Pro AliExpress je tato částka ve výši 10 % z ceny objednávky. 

Jak to funguje? Tipli přivede AliExpressu zákazníky. Dostane za to od obchodu provizi, o kterou se s nakupujícím rozdělí. Žádný háček v tom není. Registrace je zcela zdarma. Tak zařaďte rychlost a registrujte se na Tipli.cz. Přinášíme tipy na ty nejlepší doplňky do auta!

infografika fungovani cashbacku2

Tuning auta levně a kvalitně

Ať už máte doma nejdražší BMV nebo nedáte dopustit na starou škodovku, s levnými autodoplňky z Číny zkrášlíte jakékoli auto. AliExpress nezapomíná ani na milovníky starších aut a seženete tady tak kousky, které ve specializovaných prodejnách dávno nekoupíte. Mrkněte na autodoplňky za skvělou cenu.

Kvalitní autopotahy: Pohodlně i v terénu

Důležité je cítit se v autě pohodlně. Na čem sedíte, často ovlivní veškeré soustředění vás jako řidiče během jízdy. S těmito autopotahy z AliExpress bude každá jízda pohádkou. Ať už se rozhodnete pro dálnici, nebo pro terénní jízdu, vaše záda i sedací partie si jízdu užijí s vámi. Z původní ceny 405 Kč navíc díky cashbacku ušetříte celkem 40 Kč.

Autokoberce za skvělou cenuScreenshot 1

Ať už sháníte autokoberce pro auto novější výroby, nebo pro starší model, AliExpress vždy pomůže. Výběr autokoberců je tu rozhodně širší než v jakékoli specializované prodejně. Nízké ceny navíc neznamenají nízkou kvalitu, naopak! Odolný set pěti koberců do auta seženete za 404 Kč. Pokud při nákupu využijete cashback od Tipli, cena se sníží na 364 Kč.

Led světla do auta: Živá voda všech modelů

Screenshot 2Marně přemýšlíte, jak oživit vzhled svého čtyřkolého drahouška? Důležitý je především vnější dojem auta. AliExpress má ve svém repertoáru mimo jiné nejrůznější laky a barevné doplňky na kola auta. Pokud jste náročnější zákazník a netradiční disky a autosamolepky nestačí, omrkněte led světla do auta. Obchod nabízí nespočet doplňků na všechna světla. Získejte nově vypadající auto za skvělou cenu! Přídavné barevné směrovky na zrcátko koupíte s Tipli za 18 Kč.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...