web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Autopotahy na míru jako dárek k narozeninám pro vášnivého řidiče

Nevíte, jakým narozeninovým dárkem potěšit vášnivého řidiče? Darujte mu do jeho auta kvalitní autopotahy. Objednat je můžete z internetové prodejny společnosti Vopi. Kromě autopotahů zde můžete koupit za skvělou cenu také prvotřídní gumové koberce do auta.

Autopotahy na míru jako dárek k narozeninám

Pohodlí a bezpečnost při řízení poskytují řidičům autopotahy vyrobené na míru. Vopi umožňuje klientům vybrat si potahy z mnoha motivů, různých materiálů i zajímavých barev. Autopotahy na míru jsou pečlivě vyráběny v České republice, a tak po koupi obdržíte skutečně kvalitní domácí výrobek. Samozřejmě splňují veškerá bezpečnostní kritéria. Autopotahy chrání původní čalounění sedaček od poškození a protržení. U společnosti Vopi si můžete vybrat autopotahy na základě použití konfigurátoru. Ten najdete zde www.vopi.cz/autopotahy/. Díky konfigurátoru je možné skvěle sladit interiér auta s Vámi vybranými autopotahy tak, aby vše odpovídalo Vaším představám a požadavkům.

Autopotahy zaručí pohodlí při řízení

Autopotahy šité na míru se obvykle vyrábí z čalounických tkanin. Všechny používané materiály pro výrobu autopotahů na míru se skládají ze tří vrstev a to samotné látky, molitanu a ochranné mřížky. Kvalita vrchní tkané vrstvy určuje celkovou kvalitu a odolnost materiálu. Molitanová vrstva bývá obvykle široká 4-6mm a dodává potahům příjemnou měkkost a pohodlnost. Ochranná mřížka pak slouží k ochraně molitanu ze spodní strany. Zabraňuje také jeho drolení. Mřížka usnadňuje v neposlední řadě navlečení potahů na sedačky. S autopotahy na míru se bude obdarovaná osoba cítit ve svém autě mnohem komfortněji než doposud.

 

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...