Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Autopotahy na míru jako dárek k narozeninám pro vášnivého řidiče

Nevíte, jakým narozeninovým dárkem potěšit vášnivého řidiče? Darujte mu do jeho auta kvalitní autopotahy. Objednat je můžete z internetové prodejny společnosti Vopi. Kromě autopotahů zde můžete koupit za skvělou cenu také prvotřídní gumové koberce do auta.

Autopotahy na míru jako dárek k narozeninám

Pohodlí a bezpečnost při řízení poskytují řidičům autopotahy vyrobené na míru. Vopi umožňuje klientům vybrat si potahy z mnoha motivů, různých materiálů i zajímavých barev. Autopotahy na míru jsou pečlivě vyráběny v České republice, a tak po koupi obdržíte skutečně kvalitní domácí výrobek. Samozřejmě splňují veškerá bezpečnostní kritéria. Autopotahy chrání původní čalounění sedaček od poškození a protržení. U společnosti Vopi si můžete vybrat autopotahy na základě použití konfigurátoru. Ten najdete zde www.vopi.cz/autopotahy/. Díky konfigurátoru je možné skvěle sladit interiér auta s Vámi vybranými autopotahy tak, aby vše odpovídalo Vaším představám a požadavkům.

Autopotahy zaručí pohodlí při řízení

Autopotahy šité na míru se obvykle vyrábí z čalounických tkanin. Všechny používané materiály pro výrobu autopotahů na míru se skládají ze tří vrstev a to samotné látky, molitanu a ochranné mřížky. Kvalita vrchní tkané vrstvy určuje celkovou kvalitu a odolnost materiálu. Molitanová vrstva bývá obvykle široká 4-6mm a dodává potahům příjemnou měkkost a pohodlnost. Ochranná mřížka pak slouží k ochraně molitanu ze spodní strany. Zabraňuje také jeho drolení. Mřížka usnadňuje v neposlední řadě navlečení potahů na sedačky. S autopotahy na míru se bude obdarovaná osoba cítit ve svém autě mnohem komfortněji než doposud.

 

Komentáře (0)

K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

To je dobrá zpráva! Je ale otázka jestli se to vůbec pojede? ...
To je neuvěřitelný, on opravdu pojede na Repsolu asi až do důchodu ...
motofan5 napsal komentář k Jorge Lorenzo ukončuje závodní kariéru..
Věčná škoda, doufal jsem že na Repsol Hondě ještě něco ukáže ...
Petr napsal komentář k Pravda o doméně motosvet.cz?
Dobrý den pane Hájek, pár věcí bych uvedl na pravou míru: Co se týče právního řádu, tak...