web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

FOX Racing myslí i na děti - motokrosové helmy z kolekce jaro 2016

Značka módy FOX Racing byla založena v roce 1974 a do dnešních dnů si vysloužila vysokou prestiž a oblíbenost mezi vyznavači nejenom adrenalinových sportů., ale jakýchkoli outdoorových aktivit. FOX Racing nabízí vybavení pro motokros, BMX, cyklistiku, ale také třeba pěší turistiku. Výrobky této značky se prodávají po celém světě a z bohaté nabídky si vyberou muži, ženy, a dokonce i děti. Nová kolekce motokrosových helem je určena právě pro děti. Co by tedy taková motokrosová helma pro děti měla splňovat?

Maximální ochrana díky jedinečným technologiím

Helmy FOX Racing, včetně těch pro dětské jezdce, se vyznačují moderními technologiemi pro naprostou ochranu a svým specifickým designem. Díky tomu bude vaše ratolest v bezpečí a s radostí bude helmu nosit po celou dobu jízdy.

Jak vybrat dětskou motokrosovou helmu?

Účel motokrosové helmy je jasný - zajistit bezpečí během jízdy, potažmo zachránit život v případě nehody. Proto se její výběr rozhodně nevyplatí podcenit. Nejdůležitější je, aby nová helma perfektně seděla na hlavě. Dokonalý komfort při nošení a správná velikost jsou základy bezpečné jízdy. Druhým důležitým aspektem je materiál, z něhož je helma vyrobena. Je nutno brát v potaz, zda je helma homologovaná a splňuje bezpečnostní normy. Motokrosové helmy FOX splňují i ty nejnáročnější bezpečnostní požadavky a můžete se na ně 100% spolehnout.

Motokrosové helmy FOX Racing pro děti disponují širokou škálou barev, provedení a velikostí. Za příjemné ceny tak získáte špičkovou motokrosovou helmu i další vybavení. Dětské helmy lze rozdělit do 3 bezpečnostních kategorií V1 V2 a V3, přičemž modely z řady V3 patří mezi ty nejbezpečnější dětské MX helmy od FOX. V pánské kategorii pak naleznete i řadu V4. (O jednotlivých řadách MX helem Fox si můžete přečíst v našem článku ZDE.).

Produkty značky FOX nežijí v nějakém sociálním vakuu, ale podléhají přísnému testování. Nejnovější modely reflektují technologické i módní trendy ve společnosti, takže se můžete spolehnout, že v každé sezóně budete mít tu nejmodernější výbavu, maximálně odlehčenou a vylepšenou pro naprosté pohodlí. Ke každé helmě je k dispozici také kompletní výbava ve stejném designu (rukavice, kalhoty, dres, boty...), takže na trati bude jezdec dokonale sladěn a "chic".

Nyní si blíže představíme nejoblíbenější řadu dětských MX helem V1 a V3 z kolekce jaro 2016.

Dětská MX helma FOX Racing V1

Cenově dostupný standard, který splňuje bezpečnostní kategorii V1. Disponuje všemi technologiemi pro dospělácké helmy, jako injekčně plněnou polykarbonátovou konstrukcí skořepiny. Díky tomu je helma extrémně pevná a současně lehká. Strategicky umístěné otvory, celkem 9, zajistí optimální nasávání vzduchu pro ochlazení hlavy a vypouštění 4 exhaust otvory na zadní straně. Vnitřek je vyplněn vyměnitelnou a pratelnou vložkou, která se vyrábí ve 4 velikostech. Samotnou skořepinu pak lze pořídit ve 3 rozměrech, takže helma ideálně sedne každému jezdci. Samozřejmostí je certifikace, včetně velmi přísné normy ECE 22.05.

Dětská MX helma Fox Racing Yth V1Race SE Helmet White-YellowDětská MX helma Fox Racing Yth V1 Race Helmet Fluo GreenDětská MX helma Fox Racing Yth V1 Race Helmet Pink

Dětská motokrosová helma FOX Racing V3

Nejvyšší model z řady dětských helem FOX z nejvyšší kategorie bezpečnosti V3. Vzhledem i technologiemi kopíruje model V3 pro dospělé jezdce. Hlavní předností je MIPS systém se žlutou mikrovložkou, na které ostatní materiály pohodlně "plavou", a všechny torzní, kroutivé a rotační síly jsou tak efektivně eliminovány. Tato jedinečná vrstva se nachází mezi EPS skořepinou a vnitřní vložkou, díky čemuž se uplatňuje podobně jako tekutina, která chrání náš mozek před nárazy a otřesy. Samotná skořepina je vyrobena z kompozitních vláken nízké váhy. Pod skořepinou se pak nachází dvojitá vrstva EPS, která má úkol tlumit případné nárazy. Podšívka z antibakteriálního Dri Lex materiálu je příjemná na dotek a vyjímatelná, takže ji po delším používání můžete jednoduše vyprat. 11 velkých intake otvorů zaručuje ideální proudění vzduchu a chlazení hlavy. Odvod pak umožňují 4 otvory na zadní straně. Helma disponuje odnímatelným kšiltem a splňuje enormně přísné certifikace, včetně ECE a DOT.

Dětská MX helma Fox Racing Yth V3 Matte Black Hlmt ECE MatteDětská MX helma Fox Racing Yth V3 Divizion Hlmt ECE AquaDětská MX helma Fox Racing Yth V3 Divizion Hlmt ECE Blue-green

K helmě lze dokoupit i ostatní MX výbavu ve stejném barevném provedení a vytvořit tak ucelenou jezdeckou kombinézu. Stejné možnosti platí i pro dospělé a je jedno zda jste muž nebo žena.

 dresWhite-YellowDětská MX helma Fox Racing Yth V1Race SE Helmet White-YellowDětské MX boty Fox Racing Comp 5Y SE Boot White-YellowDětské MX kalhoty Fox Racing 180 Yth Race SE Pant White-YellowPánské rukavice Fox Racing Dirtpaw Race SE Glove White-YellowPánské SNB brýle Airblaster Patch Goggle White-Yellow Radium OS

Mxhelmydetske

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...