web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Jak najít povinné ručení, které vyhoví přímo vám a bude nejlevnější?

Jste ten šťastlivec, který si pořizuje nový automobil a přemýšlí, u které pojišťovny si povinné ručení vybrat? Nebo máte pocit že za stávající ručení platíte přespříliš? Určitě jste již slyšeli, že povinné ručení se dá uzavřít online, rychle a zdarma a ušetřit i tisíce korun ročně. Ať už jste v jakékoliv situaci, povinné ručení musí ze zákona uzavřít každý majitel motorového vozidla. Je to logické, pojištění chrání nás i ostatní účastníky silničního provozu v případě nehody.

Který portál si tedy vybrat?

Webových portálů, kde si lze povinné ručení jednoduše sjednat je mnoho. Vyplatí se obrátit se jen na ty klienty dlouhodobě prověřené weby. Mezi ně patří i webový portál portál iPojištění.cz. Máte zde možnost porovnat nabídky jednotlivých pojišťoven, které na našem trhu povinné ručení nabízí.

Vše je snadné a rychlé. Stačí, abyste vyplnili základní informace o vás a vašem vozidle. K ruce si můžete pro pohodlí připravit technický průkaz a začnete vyplňovat pár kolonek, které jsou povinné. Uvedete typ vozidla, jeho užití, objem, výkon motoru, rok výroby a výrobce včetně modelu vozidla a také orientační cenu vozu.

O vás vyplníte, jste-li fyzická či právnická osoba, jméno a příjmení, věk, PSČ, město, telefonní číslo a emailovou adresu. Poslední částí jsou Bonusy, kdy vyplníte bezškodní průběh měsíců a počet pojistných událostí. Pak stačí kliknout na tlačítko „Porovnat nejlevnější nabídky“ a záhy zjistíte, co vám ta či ona pojišťovna nabízí.

Některé online srovnávače vám nabídnou přehledné porovnání výše povinného ručení i havarijního pojištění většiny pojišťoven u nás působících, které jsou v přehledu seřazeny vedle sebe. Srovnání povinného ručení vám tak usnadní výběr, kdy nemusíte absolvovat zdlouhavá obíhání a jednání s pojišťovacími úředníky, a jednak značně ušetří vaši peněženku. Výhodou povinného ručení online je navíc možnost uzavřít novou smlouvu online, jejíž podobu obdržíte včetně zelené karty obratem na svou e-mailovou adresu a originál vzápětí papírově poštou.

Nečekejte a neplaťte zbytečně víc, než je nutné. Díky srovnání povinného ručení si během chvíle vyřídíte z pohodlí domova nové pojištění, se kterým budete zajisté spokojeni.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...