web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Multikáry dodnes brázdí silnice. V čem spočívá jejich kouzlo?

Multikáry potkává na silnicích již několik generací řidičů. To svědčí o jejich kvalitách, ale také o tom, že je neustále k dispozici pestrý sortiment náhradních dílů Multicar. Kde si je pořídit

Víceúčelová vozidla Multicar – záruka kvality

Při vyslovení názvu „Multikára“ se sice některým lidem objeví úsměv na tváři, faktem ale zůstává, že tato víceúčelová vozidla jsou účinnými „společníky“ člověka již po mnoho desetiletí. V našich luzích a hájích, respektive na českých silnicích byl nejpopulárnějším modelem této značky Multicar M25 z roku 1978, který je i dnes, tedy ve zralém věku k vidění. Navíc jsou stále vyvíjeny nové a nové typy.

Sluší se dodat, že vozidla značky Multicar lze využít v mnoha oblastech. Jejich uplatnění je možné v komunální sféře, při zimní údržbě, v zemědělství, odpadovém hospodářství, ale také při montážích a údržbářských pracích. Multikáry jsou navíc poměrně výkonné a díky svým rozměrům mohou pracovat i ve stísněných podmínkách, svetluska-150319-2protože se s nimi navíc perfektně manévruje. Stálá obliba těchto automobilů tedy není v žádném případě náhodná.

Spolehlivé náhradní díly Multicar

Výše jsme uvedli, že vozidla Multicar M25 jsou neustále v provozu, což dokonce platí i pro starší typy jako Multicar M22. Jak je to možné? Nehledejte v tom žádné čáry. V současné době jsou totiž k dispozici spolehlivé náhradní díly Multicar, s nimiž lze tyto automobily udržet ve výtečném stavu. Kde si je pořídit? Můžete kupříkladu navštívit internetový obchod Eshop.svetluska.cz, ve kterém navíc seženete i náhradní díly Avia, MAN, Iveco apod.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...