web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Jednoduché prvky, které zpříjemní i vaši jízdu

Jistě i mnoho z nás má ve své garáži také osobní auto, které používáme hlavně k převážení nákladu či nákupů, nebo také k jízdám během zimy. A zatímco důraz při vylepšování často klademe na náš jednostopý stroj, ani auto by nemělo zůstat bez povšimnutí.

Například taková nezbytnost, jako jsou autokoberce, tak může ušetřit mnoho času s případným vysáváním, ale také dalším čištěním. Tak neváhejte a vstupte do eshopu, a vyberte si přesně takový typ, který je určený pro vaše auto. A to i v různém designu, nebo také provedení. A tak dáte sbohem častému čištění bot, jelikož vyklepat špinavý koberec je otázkou pár vteřin.

Nepodceňujte vaše pohodlí ani za volantem

Co je v případě delších jízd poměrně důležité, to je rozhodně vaše celkové pohodlí, které za volantem máme. V daném směru opět platí, že základ by měla být sedačka, popřípadě pohodlný potah. V tomto ohledu vám tak nabízíme loketní opěrky, které jsou hlavně na dlouhých jízdách možností, jak výrazně ulevit své ruce, a to konkrétně oblasti loktu. A v čem vám přijdou vhod, a jakými vlastnostmi se mohou pyšnit? Například těmito:

•    Jsou vhodné pro jakýkoliv typ auta
•    Jejich montáž zvládnete sami a rychle
•    Můžete vybírat z celé řady variant
•    Překvapí vás svou pevností a kvalitou použitých materiálů

Ostatně fakt, že by měla být právě opěrka součástí vozu, dokazují třeba vozy vyšších tříd, kde je naprostou samozřejmostí, která tak komfort jízdy podpoří.

Nejste si za volantem jisti? Posaďte vedle sebe profesionála

Pokud jste celé léto, tedy celou motorkářskou sezonu jezdili pouze na vaší mašině, a nyní máte na zimu usednout do vozu, může to být problém. Naštěstí i ten má řešení, a to velmi snadné. V daném směru doporučujeme kondiční jízdy, a to v konkrétní autoškole. Svou první jízdu tak uskutečníte po boku instruktora, který nejenom poradí v případě potřeby, ale samozřejmě bude předcházet případným kolizím a jiným situacím, které mohou nastat.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...