web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Kvalitní komponenty pro motorkáře

Jste milovníkem rychlé jízdy na motocyklu či se pouze na projížďkách kocháte krajinou? Tak nebo tak byste se měli zajímat o kvalitu své motorkářské výbavy. Ta totiž poskytuje nejen potřebné pohodlí a funkčnost, ale zejména ochrání Vaše zdraví. Helmy, chránič obličeje, moto oblečení (kombinézy, bundy, rukavice či boty na motorku) – to vše je zárukou bezpečnosti.

Moto oblečení se skládá z několika důležitých komponent. Především jde o kombinézy na motorku. Ty často fascinují okolí svým vzhledem, ovšem v kritických situacích poskytují nezanedbatelnou ochranu, což v podstatě platí i pro bundy na motorku.

Zde však nutná výbava moto oblečení nekončí. Samozřejmostí jsou kvalitní rukavice na motorku, které Vás také dokáží ochránit před zraněním a jsou navíc součástí ochrany před rozmary počasí. Boty na motorku pak rovněž musí splňovat všechny současné standardy, neboť chrání Vaše nohy a zároveň musí poskytovat pohodlí. Další dílčí ochranu zase zajištuje chránič obličeje.

Nejdůležitější složkou výbavy jsou však bezpochyby helmy na motorku. Těm by měl každý milovník těchto rychlých strojů věnovat náležitou pozornost, neboť jsou pro zabránění těžším zraněním zásadně důležité. Helmy na motorku tak nejsou pouhým doplňkem k moto oblečení. Proto jejich výběru podřiďte vše ostatní – u nás přitom seženete vysoce kvalitní (nejen) helmy.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...