web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Špičková výbava - základ bezpečné jízdy

Symbolizuje pro Vás motocykl pocit svobody a bezstarostnosti? Trávíte mnoho časů na vyjížďkách? Pak bystě měli věnovat zvláštní pozornost prevenci svého zdraví. Jak známo, jízda na motorce může být velice nebezpečnou záležitostí. Samozřejmostí tak jsou helmy na motorku, chránič obličeje a moto oblečení (od bundy a kombinézy na motorku až po rukavice a boty).

Absolutně nezbytným prvkem každé pořádné výbavy jsou kvalitní helmy na motorku. Tato eventualita může dokonce rozhodovat o životě a smrti. Proto neponechte nic náhodě a výběru helmy na motorku věnujte skutečně důkladnou pozornost. Další zárukou bezpečnosti pak může být i chránič obličeje.

Vhodnou složkou pro Vaše větší bezpečí ovšem představují i kombinézy, a potažmo bundy na motorku. Kvalitní materiál totiž nejen ochrání Vaše tělo při potenciálním pádu, ale důležitá je rovněž Vaše pohyblivost. Kombinézy na motorku z kvalitní kůže přitom patří k nejbezpečnějším materiálům.

Svoji role však hrají i rukavice na motorku, které musí zajišťovat bezpečné řízení, ale také chrání při nižších teplotách. I boty na motorku by měly být vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, neboť chrání Vaše nohy a zároveň by Vám měly poskytovat co největší pohodlí. Dbejte proto na své zdraví – prohlédněte si náš katalog moto oblečení.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...