Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Špičková výbava - základ bezpečné jízdy

Symbolizuje pro Vás motocykl pocit svobody a bezstarostnosti? Trávíte mnoho časů na vyjížďkách? Pak bystě měli věnovat zvláštní pozornost prevenci svého zdraví. Jak známo, jízda na motorce může být velice nebezpečnou záležitostí. Samozřejmostí tak jsou helmy na motorku, chránič obličeje a moto oblečení (od bundy a kombinézy na motorku až po rukavice a boty).

Absolutně nezbytným prvkem každé pořádné výbavy jsou kvalitní helmy na motorku. Tato eventualita může dokonce rozhodovat o životě a smrti. Proto neponechte nic náhodě a výběru helmy na motorku věnujte skutečně důkladnou pozornost. Další zárukou bezpečnosti pak může být i chránič obličeje.

Vhodnou složkou pro Vaše větší bezpečí ovšem představují i kombinézy, a potažmo bundy na motorku. Kvalitní materiál totiž nejen ochrání Vaše tělo při potenciálním pádu, ale důležitá je rovněž Vaše pohyblivost. Kombinézy na motorku z kvalitní kůže přitom patří k nejbezpečnějším materiálům.

Svoji role však hrají i rukavice na motorku, které musí zajišťovat bezpečné řízení, ale také chrání při nižších teplotách. I boty na motorku by měly být vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, neboť chrání Vaše nohy a zároveň by Vám měly poskytovat co největší pohodlí. Dbejte proto na své zdraví – prohlédněte si náš katalog moto oblečení.

Komentáře (0)

K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

To je dobrá zpráva! Je ale otázka jestli se to vůbec pojede? ...
To je neuvěřitelný, on opravdu pojede na Repsolu asi až do důchodu ...
motofan5 napsal komentář k Jorge Lorenzo ukončuje závodní kariéru..
Věčná škoda, doufal jsem že na Repsol Hondě ještě něco ukáže ...
Petr napsal komentář k Pravda o doméně motosvet.cz?
Dobrý den pane Hájek, pár věcí bych uvedl na pravou míru: Co se týče právního řádu, tak...