web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Pro Vás to nejlepší

Internetový obchod Bike-in.cz Vám nabízí vybavení pro motorkáře v té nejširší škále. Nabízíme Vám motorkářské oblečení, helmy, boty, motorkářské potřeby a další doplňky. Helma na motorku by měla patřit do výbavy každého motorkáře. Helmy nás chrání před úrazem při pádu, nebo při jiném neštěstí na silnici.

Na našem internetovém obchodě naleznete různé druhy helem.  S výběrem helmy Vám velice rádi pomůžeme na našem internetovém obchodě i osobně na našich pobočkách. Helmy nám ochání až devadesát procent naší hlavy. Chrání hlavu před nárazy, hmyzem nebo účinkem nepříznivého prostředí.

Vybírejte pečlivěbike-in-2

Velmi důležité je vybrat kvalitní boty na motorku. Boty musí vydržet velký nápor bičování deště a musí vaše dolní končetiny perfektně chránit před mrazem. Stejně důležité je vybrat i správné a kvalitní rukavice na motorku, které by měly být teplé a které by nám měli zaručit i dobrou ochranu kloubů.

Na Bike-in.cz naleznete vše, co potřebujete pro bezstarostnou jízdu na motorce za každého počasí. Vše máme za skvělé ceny a tak Vám nic nebraní, abyste si prohledli naši nabídku a objednali si vše, co potřebujete.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...