web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Zážitky s vůní benzínu, které stojí za vyzkoušení

Každý máme nějaké sny, ať už ty dlouhodobé nebo takové, jenž si můžete splnit ihned. Kdo z vás někdy netoužil projet se supersportem, za kterým se bude každý otáčet? Autem, které vám bude kdejaký muž závidět? Nelákají vás rychlá auta? Tak vyzkoušejte třeba jízdu Tatrou 815 v pořádném terénu. A kde že se všechny tyhle sny plní? No přece na Adrop.cz, ten se specializuje na netradiční zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

 

Vůně spálených pneumatik

Zrychlení z 0 na 100 pod 4 sekundy, motor vydávající neskutečný zvuk a v rukách držíte volant nejslavnějšího a nejprodávanějšího vozu značky Lamborghini. Že vás tahle představa láká? Půjčte si Lamborghini Gallardo a vyzkoušejte, co všechno tahle kára dokáže. Jestli vás italská auta zrovna dvakrát nelákají, půjčte si McLaren 570S. Jeho 570 koní pod kapotou vás zatlačí do sedačky tak silně, že na to budete ještě dlouho vzpomínat. Projet tyhle auta můžete v normálním provozu, tak pozor na své řidičáky! Koukněte se zde na všechny supersporty, které jsou k vyzkoušení.

Prevence na prvním místě

Každý nemusí být milovníkem rychlých aut, anebo existují lidé, kteří používají auto jen jako dopravní prostředek na přemístění z jednoho bodu do druhého. I pro ty máme skvělý zážitek, který je potěší, a navíc ještě zdokonalí v bezpečné jízdě. Existuje totiž škola smyku, kde se naučíte, jak se zachovat na různých kluzkých plochách či jak zvládat krizové situace jako je smyk nebo aquaplanning. Škola smyku obsahuje jak praktickou, tak samozřejmě i teoretickou část. Po tomto zážitku už vás na silnici jen tak něco nepřekvapí.

adrop01adrop01

Pro milovníky okruhu

Máte rádi svůj řidičák, ale přesto vás láká rychlá jízda? Má to jednoduché řešení v podobě jízdy na okruhu, kde můžete úplně cokoli. Vyzkoušejte třeba Ferrari 488 Spider, které nabízí rychlost z nuly na sto za tři sekundy a profi řidiče k dispozici. Nebojte se ale ničeho, za volant si můžete sednout také a projet se rychlostí až 325 km/h. To už je slušná rychlost! Nezapomeňte se s vozem vyfotit, ať máte co ukazovat přátelům u piva, protože tenhle zážitek bude stát za to!

Pořádný stroj pod rukama

Jaký chlapák by si nepřál být v dětství vojákem? A kdo si v mládí nehrál na členy bojové pěchoty? Přetvořte tento dávný sen a vzpomínky ve skutečnost a vyzkoušejte si jízdu v obrněném transportéru, doplněnou o střelbu z legendárního samopalu AK 47 nebo VZ 58. Mít v ruce legendárního Kalašnikova se nepoštěstí jen tak každému a budete si připadat jako v bojovém filmu. Prostě zkušenost, kterou vám nikdo nevezme.

Nevšední vznášedlo

Já se vznáším, já si letám…znáte tuhle píseň? Teď ji můžete prožít. Dopřejte si zážitek, díky kterému si budete připadat jako v pohádce o létajícím koberci. K tomuto vozu nepotřebujete ani řidičák a žádné dovednosti, vše vám totiž vysvětlí zkušený instruktor na místě. Ptáte se, jak tohle zařízení funguje? Kormidlo k řízení odvádí tlak do stran dle potřeby a s kormidlem jsou mechanicky propojená řídítka, která jsou spolu s rukojetí plynu a bezpečnostním vypínačem zapalování jedinými ovládacími prvky celé téhle zvláštní věci. Jestli si ale myslíte, že tahle zábava je čistě pro děti, tak pozor! Dokáže svištět rychlostí až 60 km/h a na tenhle vzduchový polštář budete dlouho vzpomínat.

adrop03adrop03

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...