web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Karel Abraham: Udělali jsme hodně práce, příště ji musíme zúročit

Kapitoly článku

První třídenní testy MotoGP v sezoně 2013 zakončil Karel Abraham na dvaadvacátém místě v kombinovaném pořadí celého třídenního programu. Okruh v malajském Sepangu objel český jezdec týmu Cardion AB Motoracing nejrychleji za 2:04,766. Další testy čekají jezdce MotoGP poslední tři únorové dny opět v Sepangu. Při nich by měl mít tým Cardion AB Motoracing k dispozici nový motor s vyšším výkonem.

Karel Abraham

„Pozitivní je, že se nám podařilo zlepšit čas a dostat se pod 2:05. Navíc dokážu časy na úrovni toho nejrychlejšího zajíždět opakovaně, to hodně jezdců, kteří jsou v celkovém pořadí přede mnou, nedokáže. Každopádně jsem si představoval, že budeme rychlejší, hlavně v poslední půlhodině se mi jezdilo fakt dobře a mrzí mě, že jsme ten čas ještě nevylepšili. Doufám, že jsme na závěr našli dobré nastavení a že to zúročíme při dalších testech.

Marco Grana, šéfmechanik Cardion AB Motoracing

„Máme za sebou těžký den. Na motorce jsme udělali hodně práce, oproti včerejšku jsme i vylepšili náš čas a dostali se pod hranici dvou minut a pěti vteřin, ale stále nejsme tak rychlí, jak bychom si představovali. Karel se s motorkou začíná sžívat, podařilo se nám vyřešit problém s chvěním přední části motorky, ale stále máme problém s brzděním. Teď je to hlavně na Karlovi. Musí ze své hlavy dostat Ducati, se kterou měl problémy. Věřím, že pak dokáže brzdit později a tak získáme čas, který teď na soupeře ztrácíme.“

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...