web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

V srpnovém časopise Playboy pózuje Oliver König a Karolína Holcová

Oliver König je v současnosti považován za jednoho z nejtalentovanějších motocyklových závodníků nové generace v České republice a je jediným českým zástupcem v královské kubatuře Mistrovství světa Superbiků – WSBK. Karolína Holcová je modelka a finalistka castingu Hledáme Playmate 2022. Karolína a Oliver nafotili pro Playboy odvážné snímky.

Z nabídky nafotit originální pictorial na nejkrásnější střeše s dechberoucím výhledem na Prahu, ve kterém bude Oliver pózovat na své motorce po boku modelky a finalistky castingu Hledáme Playmate 2022 byl zprvu rozpačitý. „Je to něco co dělám poprvé v životě. Věřím, že se focení povede a že nafotíme s Karolínou hezké fotky,“ řekl Oliver a dodal: „Líbí se mi tento projekt s Playboy magazínem, protože je to něco nového a jsem rád, že jsem toho součástí.“ Naopak Karolína byla méně zdrženlivá: „Vzhledem k tomu, že jsem modelka, tak se musím umět vžít do různých rolí. V tomto směru jsem již otrkaná. Ze začátku samozřejmě byla určitá nervozita, ale ta rychle opadla. Takže jsem si focení s Oliverem naprosto užila,“ vyznala se Karolína.

Focení začalo za časného rána v centru Prahy, kdy se teprve město probouzelo do nového dne. Během jednoho dne, kdy deštivé přeháňky střídaly sluneční svit, vznikly pod taktovkou fotografa Petra Mihleho sexy snímky dvou zástupců generace Z. Oliver König pro Playboy taktéž poskytl exkluzivní rozhovor, který je součástí pictorialu. „Tento formát pictorialu v kombinaci s rozhorem se ukazuje jako atraktivní formát pro naše čtenáře. Kombinuje poutavý rozhovor s osobností a velkoformátové fotky, které v klasické rozhovoru čtenáři neuvidí. V minulosti již tento formát hostil Adélu Elbel a Kristýnu Hrušínskou,“ dodal Ján Bulka, marketingový a PR manager Playboy Czech Republic.

Srpnové vydání dále nabízí rozhovor s Pavlínou Wolfovou a na 20 otázek odpovídá Pavla Kinclová. Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články. Srpnové číslo Playboye je v prodeji od 20. července 2023.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...