web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Podmol se úspěšně léčí, odebrali mu šrouby z nohou. A představil nový film!

Ve svých nohách má po drsném pádu celkem 39 šroubů. Vážné zranění se však Liboru Podmolovi léčí a po nedávné operaci mu v nemocnici několik z nich vyndali. „Zkoušeli mi v Malvazinkách vyndat všechno železo z pravé nohy, nakonec to nevyšlo. Několik šroubů mám ale pryč. Můj stav se lepší – musí, v tomto roce mám velké plány,“ prohlásil slavný freestyle motokrosař, který vážně havaroval v závodě v Německu v roce 2019. Vloni úspěšně dokončil Dakarskou rallye a nyní Podmolovi vyšel nový film s názvem Život je cíl.

Jeho kosti v nohách se úspěšně srůstají a Liboru Podmolovi by už brzy mohli vyndat z těla většinu šroubů nebo železných plátů. „V pravačce mám dvacet šroubů, to je moje horší noha, která mi dělá problémy. Po nedávné operaci již už mám o něco méně. Cítím se určitě lépe,“ popsal mistr světa ve freestyle motokrosu. Některé věci si však stále nemůže dovolit… „Nejde mi moc běhat, procházky po nákupním centru mi nedělají dobře. Ale to asi žádnému chlapovi.“

Zlomeniny má Podmol zahojené, nervy jsou mnohem lepší než v minulosti. Na léčbě si dával záležet. „Dlouhodobě jím speciální bylinky a jídlo. Byl jsem teď dva měsíce na Srí Lance a chůze po písku mi dělají dobře. Čekám, až mi vyndají železa z nohou, pak začnu chodit na magnety, osvětlování nebo CBD. Do toho užívám omega 3,“ dodal Podmol, který i přes tyhle problémy dokončil Dakarskou rallye a v etapách se v těžké konkurenci držel kolem třicátého místa. Letošní ročník odložil kvůli plánované operaci jeho nohou. „Fandil jsem českým klukům a celkem mě svrběly ruce. Doufám, že se na startu příštího ročníku Dakaru objevím.“

Nový FILM: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=1NYK-wDXLvY

O období mezi jeho drsným pádem v roce 2019 a dokončením Dakaru natočil dokumentární film Cesta je cíl a napsal knihu. Podmol ale v kulturních počinech dál pokračuje, nyní představil nový dokument Život je cíl. „Peníze, které jsme vydělali z předešlého filmu jsme vrazili do nového projektu. Procestovali jsme půlku světa, byli třeba v Africe, mluvili s domorodci a hloubali o smyslu života nebo aktuálním světě,“ popsal Podmol své nové dílo, které je dostání ve speciálním Cinema boxu společně s dvěma stolními hry a dalšími dárečky.  

Nový SONG: https://www.youtube.com/watch?v=8f4z8NjgUz8

Až se dám do kupy, pojedeme natočit náš třetí dokumentární film, se kterým objedeme na konci léta šňůru po kinech. V květnu nás čeká FMX Gladiator Games v pražské 02 aréně, dále pak Masters of dirt ve Vídni, Crusty Demons v Anglii a poté v červnu první velká Podmolbrothers show v aréně v Karlových Varech. Po těchto eventech bych se chtěl znovu zaměřit na přípravu pro Dakar 2023,“ představil Podmol svůj bohatý program.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...