web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

První motocykl Toyota

Toyota chce zřejmě své působení rozšířit i do motocyklového odvětví a tak nedávno představila svůj motokrosový zakázkový koncept. Jako základ motocyklu byla použita Yamaha YZ450F. Pojďmě si nyní motocykl prohlédnout podrobněji.

 

 

 

 

Motocykl ToyotaMotocykl ToyotaMotocykl Toyota

Když si člověk vybaví spojení Toyota a motocykl, tak ho nejspíš napadne, že to bude nějaký spíše praktický motocykl. Pravda je ale taková, že tenhle motocykl je zcela nekompromisní, zakázkový motokrosový speciál. Motocykl JGR / Toyota Motocross byl odhalen minulý týden ve Vegas na SEMA. Bohužel se nebude vyrábět sériově, ale je právě pouze na zakázku.

Motocykl Toyota

Základ je postavený na motocyklu Yamaha YZ450F roku výroby 2009. Motocykl byl celý zcela přepracován, byl použit speciálně odlehčený leštěný rám, plasty byly nahrazeny uhlíkovými vlákny, nádrž je vlastní výroby a byly použity i různé titanové komponenty. I vše ostatní na motocyklu bylo buď upraveno, předěláno a nebo nahrazeno něčím jiným a to vše s cílem co nejnižší váhy a lepšího výkonu. Motocykl se tak stává opravdu jedinečný. Tak co myslíte, mohla by se Toyota někdy v budoucnu vrhnout i do sériové výroby motocyklů?

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...