web stats
Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Časopis Motorbike startuje

Redakční týmy dvou stálic české motocyklové mediální scény uplatní své zkušenosti při vzniku moderního měsíčníku MOTORB!KE. Ten osloví čtenáře nejen SUPERMOTA a MOTORÁJE kvalitním čtením a zároveň přijme závazky vůči předplatitelům.

První vydání nového standardně 116 stránkového titulu se na prodejních místech objeví 25. září 2012 a naváže na službu, kterou téměř patnáct let poskytoval magazín SUPERMOTO a dvanáct roků časopis MOTORÁJ.

Za novým projektem stojí ostřílení šéfredaktoři uvedených měsíčníků Ivan „Scoob“ Bezděk a Pavel Suchý, jejichž více než desetileté zkušenosti a pečlivý výběr nejlepších externích spolupracovníků obou redakcí zaručují kvalitní a objektivní práci. MOTORB!KE tak bude vyváženým zdrojem objektivních informací i motorkářské zábavy a motosportu. Čtenáři zde najdou jak oblíbené a úspěšné rubriky původních časopisů, tak i rubriky nové.

„Každý z obou časáků byl dobrý, ale přece jen to chceme dělat ještě líp,“ říká ke vzniku MOTORB!KU Ivan Bezděk.

Ojedinělost projektu je už v jeho podstatě daná nadšením pro novou věc i atmosférou osvobozenou od složitých komerčních zájmů víceoborových vydavatelství. Měsíčník MOTORB!KE nastartuje rozšířeným vydáním. Do portfolia titulu bude patřit rovněž roční katalog motocyklů a v budoucnu i další moto aktivity.

„Dobrý časopis přijímaný pozitivně všemi stranami by neměl vypadat jako opsaný produktový list,“ komentuje spuštění nového projektu Pavel Suchý. „ Základem jsou objektivita, čtivost, perfektní fotky, fundovaní autoři, čistý design a samozřejmě zpětná vazba. Tohle je jediná cesta, jak vrátit do moto médií důvěru.“

Komentáře (1)

Tento komentář byl správcem sbalen (minimalizován)
v týdnu jsem si červnové číslo koupil a dojem je dost rozpačitý. Článek Mnoho novinek v Hořicích. To, že je Honza Vysloužil nazván Vybíralem, to bych překousl. Ale ve třídě 125 SP byla vážná hromadná nehoda, na následky které zemřel v nemocnici Martin Turna. Nebyla to žádná nehoda čtyř jezdců z konce startovního pole, jak jsem se dočetl. Jak mám věřit zprávám ze zahraničí, když se dočtu tohle o závodu, na kterém jsem byl??
K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...