Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Časopis Motorbike startuje

Redakční týmy dvou stálic české motocyklové mediální scény uplatní své zkušenosti při vzniku moderního měsíčníku MOTORB!KE. Ten osloví čtenáře nejen SUPERMOTA a MOTORÁJE kvalitním čtením a zároveň přijme závazky vůči předplatitelům.

První vydání nového standardně 116 stránkového titulu se na prodejních místech objeví 25. září 2012 a naváže na službu, kterou téměř patnáct let poskytoval magazín SUPERMOTO a dvanáct roků časopis MOTORÁJ.

Za novým projektem stojí ostřílení šéfredaktoři uvedených měsíčníků Ivan „Scoob“ Bezděk a Pavel Suchý, jejichž více než desetileté zkušenosti a pečlivý výběr nejlepších externích spolupracovníků obou redakcí zaručují kvalitní a objektivní práci. MOTORB!KE tak bude vyváženým zdrojem objektivních informací i motorkářské zábavy a motosportu. Čtenáři zde najdou jak oblíbené a úspěšné rubriky původních časopisů, tak i rubriky nové.

„Každý z obou časáků byl dobrý, ale přece jen to chceme dělat ještě líp,“ říká ke vzniku MOTORB!KU Ivan Bezděk.

Ojedinělost projektu je už v jeho podstatě daná nadšením pro novou věc i atmosférou osvobozenou od složitých komerčních zájmů víceoborových vydavatelství. Měsíčník MOTORB!KE nastartuje rozšířeným vydáním. Do portfolia titulu bude patřit rovněž roční katalog motocyklů a v budoucnu i další moto aktivity.

„Dobrý časopis přijímaný pozitivně všemi stranami by neměl vypadat jako opsaný produktový list,“ komentuje spuštění nového projektu Pavel Suchý. „ Základem jsou objektivita, čtivost, perfektní fotky, fundovaní autoři, čistý design a samozřejmě zpětná vazba. Tohle je jediná cesta, jak vrátit do moto médií důvěru.“

Komentáře (1)

Tento komentář byl správcem sbalen (minimalizován)
v týdnu jsem si červnové číslo koupil a dojem je dost rozpačitý. Článek Mnoho novinek v Hořicích. To, že je Honza Vysloužil nazván Vybíralem, to bych překousl. Ale ve třídě 125 SP byla vážná hromadná nehoda, na následky které zemřel v nemocnici Martin Turna. Nebyla to žádná nehoda čtyř jezdců z konce startovního pole, jak jsem se dočetl. Jak mám věřit zprávám ze zahraničí, když se dočtu tohle o závodu, na kterém jsem byl??
K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

To je dobrá zpráva! Je ale otázka jestli se to vůbec pojede? ...
To je neuvěřitelný, on opravdu pojede na Repsolu asi až do důchodu ...
motofan5 napsal komentář k Jorge Lorenzo ukončuje závodní kariéru..
Věčná škoda, doufal jsem že na Repsol Hondě ještě něco ukáže ...
Petr napsal komentář k Pravda o doméně motosvet.cz?
Dobrý den pane Hájek, pár věcí bych uvedl na pravou míru: Co se týče právního řádu, tak...