web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Časopis Motorbike startuje

Redakční týmy dvou stálic české motocyklové mediální scény uplatní své zkušenosti při vzniku moderního měsíčníku MOTORB!KE. Ten osloví čtenáře nejen SUPERMOTA a MOTORÁJE kvalitním čtením a zároveň přijme závazky vůči předplatitelům.

První vydání nového standardně 116 stránkového titulu se na prodejních místech objeví 25. září 2012 a naváže na službu, kterou téměř patnáct let poskytoval magazín SUPERMOTO a dvanáct roků časopis MOTORÁJ.

Za novým projektem stojí ostřílení šéfredaktoři uvedených měsíčníků Ivan „Scoob“ Bezděk a Pavel Suchý, jejichž více než desetileté zkušenosti a pečlivý výběr nejlepších externích spolupracovníků obou redakcí zaručují kvalitní a objektivní práci. MOTORB!KE tak bude vyváženým zdrojem objektivních informací i motorkářské zábavy a motosportu. Čtenáři zde najdou jak oblíbené a úspěšné rubriky původních časopisů, tak i rubriky nové.

„Každý z obou časáků byl dobrý, ale přece jen to chceme dělat ještě líp,“ říká ke vzniku MOTORB!KU Ivan Bezděk.

Ojedinělost projektu je už v jeho podstatě daná nadšením pro novou věc i atmosférou osvobozenou od složitých komerčních zájmů víceoborových vydavatelství. Měsíčník MOTORB!KE nastartuje rozšířeným vydáním. Do portfolia titulu bude patřit rovněž roční katalog motocyklů a v budoucnu i další moto aktivity.

„Dobrý časopis přijímaný pozitivně všemi stranami by neměl vypadat jako opsaný produktový list,“ komentuje spuštění nového projektu Pavel Suchý. „ Základem jsou objektivita, čtivost, perfektní fotky, fundovaní autoři, čistý design a samozřejmě zpětná vazba. Tohle je jediná cesta, jak vrátit do moto médií důvěru.“

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...