web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Laguna Seca je na Google Street View!

Zajímalo Vás někdy jaké to je projet se na závodním okruhu Laguna Seca? Nyní máte tu možnost projet si okruh a detailně si prohlédnout například slavnou vývrtku (Corkscrew) pomocí služby Google Street View.

 Natáčení okruhu Laguna Seca lidmy od Googlu probíhalo během tréninků ALMS (American Le Mans Series). Začátek projížďky po okruhu začíná právě před známou zatáčkou Corkscrew (vývrtka) a tak si jí můžete krásně a detailně prohlédnout.

Co je vlastně Google Street View?

Funkce Street View obohacuje aplikaci Mapy Google a posunuje je na zcela novou úroveň, neboť uživateli umožňuje procházet a prozkoumávat konkrétní ulice a čtvrti (v našem případě okruhu Laguna Seca) prostřednictvím panoramatických fotografií pořízených na úrovni ulice. Street View je vlastně nejvyšším stupněm rozlišení míst na Mapách Google.

Laguna Seca

Ovládání

Rozhlížíte a pohybujete se pomocí šipek na klávesnici nebo pomocí myši (stisknout levé tlačítko a otáčet). Dvojklikem levým myšítkem na mapě můžete přibližovat. V pravém horním rohu je tlačítko, kterým se můžete přepnout do režimu celá obrazovka.

Na závěr jen napíši, že dle mě je nápad na natočení okruhu velice zajímavý a tak nezbývá než doufat, že Google v budoucnu natočí i další autodromy.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...