web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Ondřej Vostatek ukončil spolupráci s H43 Team

Po nevydařeném úvodu sezóny 2021 ve španělském šampionátu ESBK v Jerezu bylo po dohodě s H43 Teamem rozhodnuto o ukončení spolupráce a Ondřej Vostatek už nebude s H43 Teamem dál pokračovat v šampionátu ESBK ani v šampionátu FIM CEV Repsol.

Jan Vostatek k ukončení spolupráce řekl:

„Bohužel rozhodnutí o ukončení spolupráce proběhlo dne 19. dubna, což je týden před prvními závody FIM CEV Repsol v Portugalsku. Momentálně jednáme s jinými týmy, o možném startu Ondry, ale zatím nevíme, zda se nám start podaří vyjednat. Po Jerezu jsme byli hodně nespokojeni s výsledkem a chtěli jsme sjednat nápravu a apelovali na dodržení sjednaných podmínek. Snažili jsme se otevřeně jednat a najít společné řešení. To se bohužel nepodařilo a dohoda na pokračování spolupráce už nebyla možná, ačkoli závazky z naší strany vůči týmu jsme splnili. Vzhledem k tomu, že chceme Ondru směřovat do Mistrovství světa, potřebujeme tým, který nám v tom bude maximálně pomáhat. V opačném případě by Ondrova kariéra mohla naopak taky rychle skončit.“

„Rozhodli jsme se, že co nejdříve budeme hledat tým z Mistrovství světa Supersportů a rádi bychom tam přestoupili, aby Ondra mohl sbírat zkušenosti rovnou tam. Máme na to asi měsíc času, tak uvidíme, co se podaří nebo nepodaří a o dalších podrobnostech Vás budeme informovat.“ Dodal Jan Vostatek na závěr.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...