web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Zazimujte v klidu

garazova_vrata_lomax_pro_motorkare

Krásné dny nás pomalu opouští a příležitostí k dlouhé projížďce ubývá. Připravte se na zimní měsíce včas a postarejte se o svůj stroj s pozorností, která se vám mnohonásobně vyplatí.

Důkladná revize

Vyhraďte si víkendové dopoledne a svou motorku projeďte a prohlédněte každý milimetr. Nezdá se vám zvuk, který při jízdě vydává? Je potřeba něco opravit, doplnit nebo předělat? Na základní údržbu stačíte sami, pokud ale máte jakékoliv pochybnosti, zastavte se raději v servisu. Bezpečnost na prvním místě musí u motorkářů platit za všech okolností.

Kde stráví zimu?

Parkujete venku, v přístěnku nebo garáži? Ideální teplotu, sucho a bezpečí zajistí vašemu stroji pouze poslední možnost. Zvažte před zimou výměnu garážových vrat. Vybírejte taková, která mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti a ty nejlepší bezpečnostní prvky. Věděli jste, že existují garážová vrata určená speciálně pro motorkáře?

garazova vrata lomax pro motorkare

Dejte šanci moderním technologiím

Pokud se vrhnete na podzimní úklid garáže, dopřejte jí rovnou něco nového. Co třeba garáž s motorizovaným pohonem a dálkovým ovládáním vrat? Umožní vám nesesedávat ze stroje kvůli otevření, a tak i mnohem plynulejší parkování. U pořizování takovýchto vychytávek ale vždy hlídejte, jak funkční jsou v praxi. Některé ovladače totiž nejdou obsluhovat v jezdeckých rukavicích a jsou vhodné jen pro majitele auta. Hledejte proto dálkové ovládání s dostatečně velkými a pogumovanými tlačítky, která pohodlně stisknete i v rukavicích.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...