Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Zazimujte v klidu

garazova_vrata_lomax_pro_motorkare

Krásné dny nás pomalu opouští a příležitostí k dlouhé projížďce ubývá. Připravte se na zimní měsíce včas a postarejte se o svůj stroj s pozorností, která se vám mnohonásobně vyplatí.

Důkladná revize

Vyhraďte si víkendové dopoledne a svou motorku projeďte a prohlédněte každý milimetr. Nezdá se vám zvuk, který při jízdě vydává? Je potřeba něco opravit, doplnit nebo předělat? Na základní údržbu stačíte sami, pokud ale máte jakékoliv pochybnosti, zastavte se raději v servisu. Bezpečnost na prvním místě musí u motorkářů platit za všech okolností.

Kde stráví zimu?

Parkujete venku, v přístěnku nebo garáži? Ideální teplotu, sucho a bezpečí zajistí vašemu stroji pouze poslední možnost. Zvažte před zimou výměnu garážových vrat. Vybírejte taková, která mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti a ty nejlepší bezpečnostní prvky. Věděli jste, že existují garážová vrata určená speciálně pro motorkáře?

garazova vrata lomax pro motorkare

Dejte šanci moderním technologiím

Pokud se vrhnete na podzimní úklid garáže, dopřejte jí rovnou něco nového. Co třeba garáž s motorizovaným pohonem a dálkovým ovládáním vrat? Umožní vám nesesedávat ze stroje kvůli otevření, a tak i mnohem plynulejší parkování. U pořizování takovýchto vychytávek ale vždy hlídejte, jak funkční jsou v praxi. Některé ovladače totiž nejdou obsluhovat v jezdeckých rukavicích a jsou vhodné jen pro majitele auta. Hledejte proto dálkové ovládání s dostatečně velkými a pogumovanými tlačítky, která pohodlně stisknete i v rukavicích.

Komentáře (0)

K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

To je dobrá zpráva! Je ale otázka jestli se to vůbec pojede? ...
To je neuvěřitelný, on opravdu pojede na Repsolu asi až do důchodu ...
motofan5 napsal komentář k Jorge Lorenzo ukončuje závodní kariéru..
Věčná škoda, doufal jsem že na Repsol Hondě ještě něco ukáže ...
Petr napsal komentář k Pravda o doméně motosvet.cz?
Dobrý den pane Hájek, pár věcí bych uvedl na pravou míru: Co se týče právního řádu, tak...