web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

4 nejoblíbenější značky motokrosového oblečení

Bezpečné, pohodlné a s pěkným designem. Takové by mělo být moderní motokrosové oblečení. Ideální je, když jezdec oblečení a chrániče ani necítí, ale přesto mu jsou oporou, když něco nezvládne a spadne na zem. Přeci jen zdraví má člověk jenom jedno, takže je důležité si ho správně chránit.

V dnešní době už jsou jiné možnosti než dříve. Na trhu je nepřeberné množství různého vybavení. Stačí si vybrat. Zkrátka tatam jsou doby, kdy si lidé po domácku vyráběli různé chrániče a snažili se napodobit značkové produkty.

Dnes už si každý může vybrat podle potřeby a chuti. Největší problém je se zorientovat v nabízeném sortimentu. Proto vám následujícím textu představíme motokrosové oblečení od společností Flyracing, Shift, Fox a Thor. Jedná se o 4 přední značky, které působí na českém trhu s motokrosovým oblečením.

Připravte se, bude to jízda jak na motokrosové dráze.

obleceni-na-motokros-foxShift17-2

Motokrosové oblečení Fox

Liška je poznávací znamení pro motokrosové oblečení Fox. Liščí hlava je totiž jejich logo. Značka existuje už více než 30 let, ale je stále progresivní a drží se na špici v prodeji motokrosového oblečení. Zkrátka výrobci jsou mazaní jako lišky a vždy přijdou na trh s nějakou novinkou, která osloví další zákazníky.

foxJedná se o americkou společnost, která vznikla už v roce 1974. Netrvalo dlouho a stala se významným hráčem na trhu s motokrosovým vybavením. K tomu značce Fox napomohlo také to, že už po třech letech založila vlastní motokrosový tým, který rozhodně nehrál druhé housle. Ba přímo naopak, týmu se dařilo více než dobře a sbíral jeden úspěch za druhým.

Pokud se mluví o značce Fox, nemusí nutně jít pouze o motokrosové vybavení. Společnost se věnuje i dalším sportům. Fox Racing působí také na poli cyklistiky, snowboardingu, skateboardingu a surfingu. Fox nabízí i oblečení pro volný čas, takže si může vybrat opravdu téměř každý. Nabídka navíc není určena pouze pro muže. V sortimentu je vybavení pro muže, ženy i děti.

Motokrosové oblečení a vybavení Fox Racing zaujme hned na první pohled, protože má nápaditý design. Když se k tomu přidá kvalita, tak je na světě vybavení, které je žádané po celém světě. A přesně takové výrobky společnost Fox Racing vyrábí.

Trendy, materiály i technologie postupují stále vpřed. To je jeden z důvodů, proč Fox přichází každý rok s novými kolekcemi. V současné nabídce můžete nalézt například karbonové helmy V4 s technologií MIPS, která výrazně redukuje nárazy. Za zmínku stojí také kolekce Flexair, která je vyrobena z revolučního materiálu, který se plně přizpůsobí tělu. Některé jezdce potěší také zateplené motokrosové produkty, které oceníte zejména v chladnějším počasí.

Nabídka motokrosového oblečení Fox je zkrátka široká, takže si každý může najít to, co hledá. Jedná se o zboží, na které se můžete 100% spolehnout i v těch nejtěžších podmínkách.

Motokrosové oblečení Shift

Správný jezdec značku Shift zná, ale přeci jen ji ještě krátce představíme. Jedná se o odnož oblíbené značky Fox Racing. Můžete tedy očekávat stejnou kvalitu, stejné technologie a střihy. Není to však klon značky Fox. Shift nabízí motokrosové oblečení pro MX jezdce, kteří se chtějí odlišit.

shiftShift má širokou nabídku motokrosového vybavení v líbivých designech. Konkrétně můžete v nabídce najít několik typů dresů a kalhot v hezkých Shift race designech. Působivá je také řada MX helem Shift. Tím to ještě nekončí, nabídka je podstatně širší. Najít v ní můžete i chrániče a rukavice pro muže, ale i děti. Určitě vás zaujme i něco jiného, tak neváhejte a podívejte se.

O kvalitě motokrosového vybavení Shift nelze pochybovat. Oblíbená řada dresů, kalhot a rukavic s označením Faction vychází z druhé nejvyšší řady MX produktů Fox Racing 360. Můžete se tedy spolehnout na perfektní prodyšnost, ideální odvod potu a v neposlední řadě unikátní design, který vás dostane do kolen.

Proč být šedou myškou, když můžete na motorce zářit v motokrosové výbavě Shift? Ať už jezdíte závody, blbnete po trati, nebo se jedete provětrat do lesa, vybavení Shift je tou správnou volbou.

Navíc díky tomu, že FOX a Shift používají pro své MX oblečení stejné barevné kombinace, lze tyto produkty mezi sebou libovolně kombinovat. Přesvědčit vás o tom může obrázek níže.

Motokrosové oblečení Thor

thor-600Nikdo jiný na poli motokrosového oblečení nemůže říct, že má více než 40 let zkušeností na motokrosovém trhu. A upřímně, je to poznat. Thor nabízí motokrosové vybavení prvotřídní kvality. Navíc se můžete spolehnout na perfektní distribuci, kterou zajišťuje nespočet prodejců.

Značka Thor vznikla v roce 1966 a založil jí jezdec Torsten Hallman. Odtud vzniklo i jméno společnosti, která se zapsala do světa motokrosu zlatým písmem. Thor je totiž zkratkou z Torsten Hallman Original Racewear, ale to určitě každý MX závodník ví.

Kdo motokrosové oblečení od společnosti Thor vyzkoušel, tak už nechce jiné. Mezi hlavní přednosti produktů této značky patří kvalita, pevnost a výkonost.

Motokrosové oblečení Flyracing

fly-racing-logoKdo by to v roce 1996 řekl, že z drobné firmy na výrobu přileb a řídítek vznikne obrovská společnost. Flyracing nyní patří mezi 5 největších amerických firem, které vyrábí MX produkty a vyváží je do více než 40 zemí světa. Zkrátka, jak se říká u nás v Čechách. „Asi dobrý oddíl, no.“

A co konkrétně si představit pod produkty společnosti Flyracing? Sortiment je široký, ale firma je uznávaná zejména díky produktům pro nejdrsnější podmínky. Ať už se jedná o downhill, four cross, motokros atd.

Flyracing se údajně poprvé objevil na českém trhu v roce 2004. V současné době má tato značka v našich končinách silné zastoupení. Síť kvalitních prodejců je široká a kvalitní. Proto je možné koupit výrobky Flyracing téměř po celé České republice.

KDE SE DÁ KVALITNÍ MX OBLEČENÍ KOUPIT?

Obchodů a e-shopů s motokrosovým vybavením je u nás i ve světě spousta. Bohužel všechny nenabízí dostatečně široký sortiment, aby si vybral každý.

S takovým problémem se nesetkáte v jednom z nejlepších internetových obchodů s MX oblečením. Mluvíme o obchodu N1shop, který nabízí dostatečný sortiment, má dobrý přístup a nabízí maximální komfort pro nákup motokrosového oblečení.

Aktuální nabídku si můžete prohlédnout na webových stránkách www.n1shop.cz. Vybraná část sortimentu je k dispozici také v kamenné prodejně v centru Prahy na adrese Revoluční 5.

Nenechte si ujít až 50% slevy na starší kolekce!

Tak neváhejte, vyzkoušejte a na motorce se pořádně vyblbněte.

shift-fox

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...