web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Motokrosové helmy Shift V1: Kvalita Fox pod značkou Shift

O kvalitě a renomé značky Fox Racing netřeba polemizovat. Každý ji zná a oblečení s logem Foxu je hojně nošené jak motokrosaři, tak lidmi „mimo obor“. Slyšeli jste však o rozrůstající se značce Shift, která je odnoží Fox Racing?

Shift a Fox Racing: shody a rozdíly

Společnost Shift se zaměřuje výhradně na výrobu a prodej motokrosového oblečení, které vniká za užití totožných výrobních technologií, zpracování i střihů, jako jsme zvyklí od Foxu. Je to tedy přesně tak, jak v hloubi duše doufáte: stejně kvalitní produkt, ale jiné značky, což může vyhovovat riderům, kteří se chtějí na trati odlišit a raději vyhledávají méně masové značky. Navíc, aby těch shodných rysů nebylo málo, pracují jak Fox, tak i Shift se stejnými barevnými kombinacemi, pročež jsou vhodné k vzájemnému kombinování a na pohled tak vlastně ani není poznat, jestli třeba máte na hlavě helmu od Shift nebo Foxu.

shift-fox

Shift: motokrosové oblečení pro všechny

Nabídka značky Shift je podobně široká, jako její kmenové společnosti. Naleznete v ní tak kvalitně zpracované, velice trendy vypadající a zároveň vysoce bezpečné motokrosové helmy, kalhoty, dresy, chrániče či rukavice, a to ve spoustě velikostí a provedeních. Nezáleží tak, zda hledáte motokrosové oblečení pro sebe či svou ratolest, u Shift si vybere každý.

Co čekat od MX helmy Shift V1?

Zaměříme-li se čistě na motokrosové helmy Shift, nabízí se nám nově MX helma Shift V1, která vychází a kopíruje základní řadu MX helmy V1. Ano, hádáte správně – od Fox Racing.

Vysoce pevná a tedy bezpečná skořepina helmy je díky výplni z polykarbonátu zároveň velice lehká a maximální komfort si tak dopřáváte i v momentě, kdy za řidítky trávíte delší dobu. MX helmy Shift V1 jsou skvěle odvětrávané hned 9 vstupními otvory, díky čemuž se nemusíte bát nepříjemnému pocení a „pečení“ vašeho majestátu. V zadní části najdeme navíc další 4, tentokrát výstupní otvory. Ty mají za úkol odvod „opotřebovaného“ vzduchu. Potěší i možnost nastavení úhlu kšiltu.

shift-helmyshift-helmy2

TIP! Neváhejte a nakupte motokrosové oblečení Shift od českého distributora na www.n1shop.cz – na starší kolekce je poskytována sleva až 50%!

Spojení s Fox samo o sobě dokazuje fakt, že MX helmy ShiftV1 jsou velice kvalitně zpracované, bezpečné, odolné vůči deformaci, pohodlné a navíc k dostání za slušný peníz. Shift je vyrábí ve velkém množství odstupňovaných velikostí, takže si na potřebný komfort – tolik potřebný k nejlepším výkonům – přijde skutečně každá hlava.

Motokrosové helmy Shift V1 sice patří do standardní série V1, ovšem pozor! Jeho předností oproti konkurenčním výrobkům ze stejné kategorie je to, že je doslova nařezaný prvky a pokročilými technologiemi ze sérií V2 a V3 – právě od značky Fox Racing. Tím je samozřejmě již tak dobrá odolnost posilněná na extrémní úroveň a svůj účel tak helma splní opravdu za každých okolností – ať už se chystáte na závody nebo nedělní poobědovou projížďku. Navíc, všechny motokrosové helmy FOX a Shift (a řadu V1 nevyjímaje) splňují přísné bezpečnostní normy ECE 22.05 a DOT.

Shift17-2

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...