web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Užijte si pořádnou adrenalinovou jízdu!

Chcete se vytrhnout z každodenního stereotypu a užít si skutečnou adrenalinovou jízdu, která vás nabije novou energií? Co takhle vyzkoušet jízdu Hummerem – tedy jízdu v legendárním armádním voze. Při pohledu na skutečného Hummera se motoristickým nadšencům tají dech. A co teprve, když do něj budete moci nasednout a užít si adrenalinovou jízdu nejen po silnici, ale také v terénu?

Vyzkoušejte, proč je právě Hummer tím legendárním vozem a užijte si jízdu právě v terénu. Uvidíte, že ihned propadnete kouzlu tohoto prvotřídního vozu. Jízda Hummerem se také skvěle hodí jako dárek.Velké terénní vozy vám nic neříkají a jste spíše fanouškem luxusní vozů italské výroby? Není problém. Skvělou alternativou pro vás totiž může být jízda ve Ferrari. Tato značka je nejen italskou, ale celosvětovou jedničkou mezi závodními vozy. Vlastnit Ferrari je snem asi každého muže. S námi si teď můžete vyzkoušet jízdu nejen po dálnici, ale také třeba po závodním okruhu. Jediné co k tomu potřebujete je platný řidičský průkaz. Splňte si svůj sen a usedněte za volat nejnovějších modelů značky Ferrari. Uvidíte, že se jedná o jedinečný zážitek, na který budete vzpomínat mnoho let. Jízda ve Ferrari je tím pravým pro všechny milovníky silných a rychlých aut.

Zaujala vás tato nabídka a rádi byste se podívali na další nabídku adrenalinových zážitků? Najdete je na internetové adrese www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-darky/. Adrenalinovými zážitky si můžete zpříjemnit nejen například dovolenou, ale také například na oko obyčejný víkend. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Taková adrenalinová jízda vás nabije neuvěřitelnou novou energii. Jízdu Hummerem i jízdu ve Ferrari vám nabízí Allegria neboli Firma na zážitky. Allegria je zárukou kvality zakoupených zážitků.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...