web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Světluška, s.r.o. - prvotřídní náhradní díly na nákladní vozy

Pokud sháníte kvalitní a spolehlivé náhradní díly na nákladní vozy, zveme Vás do našeho internetového obchodu Eshop.svetluska.cz. Seženete zde nejen nejrůznější náhradní díly MAN, Tatra 815, Iveco, Multicar nebo na vozy Avia a mnoha jiných značek, ale rovněž další příslušenství a nářadí. Jestliže tedy poptáváte jakékoli náhradní díly na nákladní vozy, navštivte nás, případně nás kontaktujte a svěřte se do rukou odborníků na slovo vzatých.

svetluska-03Zaměřme se nyní například na vozy Avia. Nákladní automobily této značky netřeba nijak představovat. Náhradní díly Avia v našem internetovém obchodě představují křížové čepy, brzdové destičky a válce, klouby tyče řízení, lamely spojky, tlumiče, vstřikovací trysky atd. atd. Takřka vše pro vozy Avia tak seženete na jednom místě. S náhradními díly Avia tak dáte svůj vůz či vozy opět do pořádku a ty Vám budou opět dlouhodobě spolehlivě sloužit.

svetluska-02Pokud potřebujete opravit legendární „multikáru“, i v tom případě máte se Světluškou na výběr. Zakoupíte u nás náhradní díly Multicar na vozy M22, M24, M25 M26 i Fumo a pokud chcete ušetřit, máme pro Vás připravenou sekci Multicar Bazar. Díky náhradním dílům Multicar budou tato víceúčelového vozidla znovu schopna stoprocentního provozu. A to si snad přejete především.

Jak už je naznačeno v úvodu, na Eshop.svetluska.cz nakoupíte, jestliže sháníte náhradní díly rovněž na větší nákladní vozy. Kromě již zmíněných náhradních dílů Iveco, MAN a náhradních dílů Tatra 815, zakoupíte rovněž ty se značkou DAF, Liaz, Mercedes, Scania, Volvo nebo Kamaz, ovšem ani to ještě není zdaleka vše. Máte-li tedy zájem o pestrou nabídku náhradních dílů na nákladní vozy mnoha značek, při níž zároveň neproděláte, navštivte nás a garantujeme Vám, že si vyberete.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...