web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Fotogalerie

Vážení čtenáři, připravili jsme pro Vás zcela novou sekci. kterou je fotogalerie. Fotogalerie je tematicky rozdělena do kategorií a podkategorií, které budou dle potřeb postupně přibývat. Více v článku.

V galerii naleznete především v budoucnu velmi obsáhlou kategorii „silniční závody motocyklů“, která je dále rozdělena od let padesátých téměř až do současnosti. V ní Vám chceme připomenout historii silničních závodů motocyklů v Československu a naleznete zde tedy nejrůznější dobové fotografie ze závodů, konaných v minulých letech u nás i v zahraničí. Můžete  tak sledovat vývoj kapotáží motocyklů, povrchů tratí, jejich  zabezpečení, ale  třeba i vývoj kombinéz a přileb závodníků. Postupně budou přibývat i fotografie z dalších disciplín motocyklových závodů a motocyklů samotných.

5

Pokud vlastníte ve svém archivu jakékoli krásné fotografie (především historické), budeme velice rádi, když nám je zašlete a to nejlépe na mail: Tyto zaslané fotografie budeme poté doplňovat do galerie. Samozřejmě k fotkám můžete napsat jakýkoli popis. Další možností jsou potom „Uživatelské galerie“, které budou také tematicky rozděleny a kam bude  moci kdokoli zcela sám své fotografie vkládat.

Veškeré informace o galerii, jejích možnostech, ovládání a návod jak vkládat či zasílat fotografie naleznete v článku, který bude zveřejněn v některém z následujících dnů. Fotogalerii samotnou naleznete v horním menu na pravé straně, nebo pod tímto odkazem.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...