Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Představení motocyklového portálu MOTO-SVET.CZ

Už dlouhou dobu tu byla myšlenka na založení motocyklového portálu, který by se věnoval všemu okolo motocyklů, a především věcem, které nám ve vodách českého internetu chybí. A co všechno bude náš web vlastně obsahovat?

  • Novinky ze světa motocyklů a motocyklového sportulogo_moto-svet
  • Novinky ze světa vývoje, výzkumu a testování motocyklů
  • Rozhovory se zajímavými lidmi a reportáže z oblasti motocyklového dění
  • Historie motocyklů a  motocyklového sportu
  • Obsáhlé testy motocyklů i s komplexními námi naměřenými daty
  • Cestopisy plné postřehů, rad a tipů
  • Popisy okruhů a to jak autodromů, tak především i bývalých českých okruhů
  • a další...

Bude toho opravdu hodně a pro nás je to silný a nelehký závazek. Nicméně obsah webu je tvořen výhradně motocyklovými fandy, které to baví a mají s motocykly již nějaké zkušenosti.
Neočekávejte od nás ale příliš mnoho, veškerý obsah píšeme zcela z vlastní vůle ve svém volném čase a prozatím i  zcela bez jakýchkoli finančních odměn. Proto článků nemusí vždy vycházet tolik, kolik bychom si představovali, ale samozřejmě se budeme co možná nejvíce snažit.

Moto-svet.cz

Zde máte výpis hlavních a zajímavých funkcí, které nabízejí stránky moto-svet.cz:

Fórum - kvalitní a komplexní fórum, které bude sloužit pro výměnu informací, zkušeností, zážitků a pro různé další diskuze. Pro jednoduchou orientaci je fórum přehledně rozděleno do několika kategorií.

Komentáře k článkům - které jsou hlavně pro možnost vyjádřit se k obsahu napsaného článku a pro případné další doplnění informací, vkládají se velice jednoduše pod článek. Pokud jste registrovaný uživatel, pak stačí pouze napsat text komentáře a  pokud registrovaný nejste, tak musíte navíc opsat bezpečnostní kód z obrázku.

Registrace uživatelů – Registrovaní uživatelé mohou přispívat do diskuzního fóra a u komentářů nemusejí opisovat bezpečnostní kód z obrázku ani vyplňovat údaje o sobě. Každý uživatel má svůj profil s informacemi o sobě a se svým avatarem. V budoucnu bude mít každý uživatel v profilu i svojí návštěvní knihu a bude moci nahrát do profilu svojí fotogalerii.

Galerie fotografií - hezké a přehledné galerie, které využívají efekt Highslide a Shadowbox, mohou se ovládat pomocí šipek na klávesnici a navíc umožňují i spuštění prezentace.

Kalendář akcí a závodů - přehledný výpis různých motorkářských akcí, všech možných závodů a srazů, který je přehledně rozdělen do kategorií. Výpis je možné různě seřazovat anebo filtrovat.

Katalog motocyklů - zde bude soupis všech různých motocyklů. U každého motocyklu bude výpis základních údajů a parametrů, několik fotografií, případný odkaz na náš test motocyklu a v budoucnu přibudou možná i uživatelské recenze.


Veškeré funkce, které jsou na tomto serveru se budou postupně ještě vylepšovat a případně přibudou i nějaké nové. Pokud by jste měli nějaký nápad na novou funkci nebo na jakékoli vylepšení stránek, tak nám napište buď do fóra do sekce návrhy na vylepšení a nebo na e-mail

Doufáme, že se vám budou naše stránky líbit, a že nás budete pravidelně navštěvovat. Budeme se snažit psát zajímavě a stránky pravidelně aktualizovat tak, aby jste byli co nejvíc spokojení.

Redakce moto-svet.cz

Komentáře (5)

Tento komentář byl správcem sbalen (minimalizován)

Velmi pěkné místo, dobře udělal! Prima!!

Tento komentář byl správcem sbalen (minimalizován)

Preji Vam uspesny start :$.Mate to moc hezke.

Tento komentář byl správcem sbalen (minimalizován)

nejde mi se pořád zaregistrovat

Tento komentář byl správcem sbalen (minimalizován)

Vidim, že jste si dali, Martine záležet

Petr Admin
Tento komentář byl správcem sbalen (minimalizován)
Ahoj, díky za upozornění, s registrací jsou trochu problémy. Už je to snad v pořádku, takže se můžeš zkusit registrovat.
K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...