web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Představení motocyklového portálu MOTO-SVET.CZ

Už dlouhou dobu tu byla myšlenka na založení motocyklového portálu, který by se věnoval všemu okolo motocyklů, a především věcem, které nám ve vodách českého internetu chybí. A co všechno bude náš web vlastně obsahovat?

  • Novinky ze světa motocyklů a motocyklového sportulogo_moto-svet
  • Novinky ze světa vývoje, výzkumu a testování motocyklů
  • Rozhovory se zajímavými lidmi a reportáže z oblasti motocyklového dění
  • Historie motocyklů a  motocyklového sportu
  • Obsáhlé testy motocyklů i s komplexními námi naměřenými daty
  • Cestopisy plné postřehů, rad a tipů
  • Popisy okruhů a to jak autodromů, tak především i bývalých českých okruhů
  • a další...

Bude toho opravdu hodně a pro nás je to silný a nelehký závazek. Nicméně obsah webu je tvořen výhradně motocyklovými fandy, které to baví a mají s motocykly již nějaké zkušenosti.
Neočekávejte od nás ale příliš mnoho, veškerý obsah píšeme zcela z vlastní vůle ve svém volném čase a prozatím i  zcela bez jakýchkoli finančních odměn. Proto článků nemusí vždy vycházet tolik, kolik bychom si představovali, ale samozřejmě se budeme co možná nejvíce snažit.

Moto-svet.cz

Zde máte výpis hlavních a zajímavých funkcí, které nabízejí stránky moto-svet.cz:

Fórum - kvalitní a komplexní fórum, které bude sloužit pro výměnu informací, zkušeností, zážitků a pro různé další diskuze. Pro jednoduchou orientaci je fórum přehledně rozděleno do několika kategorií.

Komentáře k článkům - které jsou hlavně pro možnost vyjádřit se k obsahu napsaného článku a pro případné další doplnění informací, vkládají se velice jednoduše pod článek. Pokud jste registrovaný uživatel, pak stačí pouze napsat text komentáře a  pokud registrovaný nejste, tak musíte navíc opsat bezpečnostní kód z obrázku.

Registrace uživatelů – Registrovaní uživatelé mohou přispívat do diskuzního fóra a u komentářů nemusejí opisovat bezpečnostní kód z obrázku ani vyplňovat údaje o sobě. Každý uživatel má svůj profil s informacemi o sobě a se svým avatarem. V budoucnu bude mít každý uživatel v profilu i svojí návštěvní knihu a bude moci nahrát do profilu svojí fotogalerii.

Galerie fotografií - hezké a přehledné galerie, které využívají efekt Highslide a Shadowbox, mohou se ovládat pomocí šipek na klávesnici a navíc umožňují i spuštění prezentace.

Kalendář akcí a závodů - přehledný výpis různých motorkářských akcí, všech možných závodů a srazů, který je přehledně rozdělen do kategorií. Výpis je možné různě seřazovat anebo filtrovat.

Katalog motocyklů - zde bude soupis všech různých motocyklů. U každého motocyklu bude výpis základních údajů a parametrů, několik fotografií, případný odkaz na náš test motocyklu a v budoucnu přibudou možná i uživatelské recenze.


Veškeré funkce, které jsou na tomto serveru se budou postupně ještě vylepšovat a případně přibudou i nějaké nové. Pokud by jste měli nějaký nápad na novou funkci nebo na jakékoli vylepšení stránek, tak nám napište buď do fóra do sekce návrhy na vylepšení a nebo na e-mail

Doufáme, že se vám budou naše stránky líbit, a že nás budete pravidelně navštěvovat. Budeme se snažit psát zajímavě a stránky pravidelně aktualizovat tak, aby jste byli co nejvíc spokojení.

Redakce moto-svet.cz

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...