web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Místo testování ve Španělsku musí Popov na operaci

Východočeský motocyklový tým Montáže Brož Racing měl podle plánu odcestovat už minulý týden do Španělska a na okruzích ve Valencii a Aragonii absolvovat program předsezonních testů společně s jezdcem Miroslavem Popovem. Bohužel těsně před odjezdem došlo ke zranění jezdce a testy musely být zrušeny.

Při tělocviku ve škole hrál Míra stolní tenis a zranil si loket na levé ruce. Původní diagnóza ukazovala vykloubení lokte, což sice není dobré zranění, ale z hlediska léčby není zase tak špatné. Bohužel podrobnější vyšetření ukázalo, že zranění je daleko vážnější. Došlo k poškození vazů a Míra musí absolvovat operaci.

Prvotní odhady lékařů hovoří o době léčení přibližně jeden měsíc. Tým musel tedy zrušit nejen již uváděné testování ve Valencii a Aragonu, ale i další testování v Portimau. Doufáme, že Míra bude schopen absolvovat oficiální test CEV v Jerezu 29. a 30.3. a potom i první závod sezony v Jerezu 4. až 6.4. 2014.

Buhužel tímto zraněním přijdeme o všechny předsezónní testy a Míra absolvuje svoji premiéru na motocyklu Moto2 až na oficiálních CEV testech před prvním závodem.

Držíme Mírovi palce, aby operace a následná léčba proběhla bez komplikací a doufáme, že absence testů se příliš neprojeví na výsledcích v prvním závodě!

Miroslav Popov

„Upadl jsem na obě ruce, ale vazy v levém lokti asi nebyly po předchozích dvou vykloubeních úplně v pořádku a už to nevydržely… Na RTG byly klouby od sebe přibližně tři centimetry a vazy na vnitřní straně jsou zpřetrhané :-( Zítra nastupuji do nemocnice a ve středu mám operaci. Doufám, že pak už ten loket bude alespoň trošku v cajku…“

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...