Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Místo testování ve Španělsku musí Popov na operaci

Východočeský motocyklový tým Montáže Brož Racing měl podle plánu odcestovat už minulý týden do Španělska a na okruzích ve Valencii a Aragonii absolvovat program předsezonních testů společně s jezdcem Miroslavem Popovem. Bohužel těsně před odjezdem došlo ke zranění jezdce a testy musely být zrušeny.

Při tělocviku ve škole hrál Míra stolní tenis a zranil si loket na levé ruce. Původní diagnóza ukazovala vykloubení lokte, což sice není dobré zranění, ale z hlediska léčby není zase tak špatné. Bohužel podrobnější vyšetření ukázalo, že zranění je daleko vážnější. Došlo k poškození vazů a Míra musí absolvovat operaci.

Prvotní odhady lékařů hovoří o době léčení přibližně jeden měsíc. Tým musel tedy zrušit nejen již uváděné testování ve Valencii a Aragonu, ale i další testování v Portimau. Doufáme, že Míra bude schopen absolvovat oficiální test CEV v Jerezu 29. a 30.3. a potom i první závod sezony v Jerezu 4. až 6.4. 2014.

Buhužel tímto zraněním přijdeme o všechny předsezónní testy a Míra absolvuje svoji premiéru na motocyklu Moto2 až na oficiálních CEV testech před prvním závodem.

Držíme Mírovi palce, aby operace a následná léčba proběhla bez komplikací a doufáme, že absence testů se příliš neprojeví na výsledcích v prvním závodě!

Miroslav Popov

„Upadl jsem na obě ruce, ale vazy v levém lokti asi nebyly po předchozích dvou vykloubeních úplně v pořádku a už to nevydržely… Na RTG byly klouby od sebe přibližně tři centimetry a vazy na vnitřní straně jsou zpřetrhané :-( Zítra nastupuji do nemocnice a ve středu mám operaci. Doufám, že pak už ten loket bude alespoň trošku v cajku…“

Komentáře (0)

K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...