web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Jakub Kornfeil: Mám pocit, že startuji z Abu Dhabi

Stručné to konstatování, jenž vyjadřuje nespokojenost Jakuba Kornfeila s dosavadním průběhem katarského nočního závodu MotoGP, do něhož zítra vystartuje až z 26.pozice.

Abu Dhabí je od Doha skoro hodinu letu letadlem a zcela určitě odsud není vidět na startovací semafor katarského závodiště Losail. Toto opravdu trefné přirovnání použil Kuba Kornfeil po dnešní kvalifikaci, jenž zároveň velmi trefně vyjadřuje i tu spoustu problémů jenž  má český jezdec v předvečer zahajovacího závodu v katarském Doha doposud za sebou. Startovací semafory se zítra rozsvítí již na ostro, bez možnosti vyzkoušení jakýchkoliv věcí v tradičním warm upu, který se totiž konal rovněž dneska, jen pár desítek minut po kvalifikacích dalších tříd.

Losail_ctv_box_150

Jakub Kornfeil: „Já nevím co bych řekl, protože jsem na úvod hodně moc nespokojený. Ve změnu k lepšímu už věřím třetí den, protože od samého začátku tady v Kataru se nám nic nedaří. Chvílemi si připadám, jako bych se nejen já, ale i tým ztratil někde v poušti. A to za čím jdeme je jen Fata Morganou. Máme neustále problémy s motocyklem převážně technického rázu, čímž pádem ani není možné se nějak rozumně věnovat nějakému nastavení. Například do dnešní kvalifikace se nepodařilo motorku nastavit snad vůbec. Odskakoval mi předek, po otočení plynem trvalo doslova věčnost, než se něco vůbec stalo, protože jsme ji nejspíše moc ochudili. Warm up byla naše poslední šance na nastavení a ani ten se nám nepovedl a tak vůbec nemám tušení, s čím jdu do zítřejšího zahajovacího závodu sezóny. Kdyby vše fungovalo, tak bych mohl být zhruba o 1,5 vteřiny vepředu, takhle však budu startovat z vedlejšího státu a pochybuju, že vůbec uvidím na světla.“

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...