Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Eurosport bude vysílat MS Endurance motocyklů

Mezinárodní federace motocyklistů (FIM) dnes (4.2.2015) oznámila v Paříži nové partnerství s Eurosport Events. Divize společnosti Eurosport Group pro podporu mezinárodních sportovních akcí podpoří FIM Mistrovství světa Endurance motocyklů (FIM EWC) až do roku 2020.

Jako oficiální promotér série bude Eurosport Events zodpovědný za formování harmonogramu MS, TV produkci, zajištění vysílání a poskytování live timingu a oficiálních výsledků. Promotér se také zavázal zvýšit viditelnost MS v médiích přes platformy Eurosportu.

0201

FIM MS Endurance je vrcholem motocyklových vytrvalostních závodů a zahrnuje legendární závody 24h Le Mans, Bol d'Or, Suzuka 8Hours a Oschersleben. Závodů se účastní špičkoví světoví výrobci motocyklů, mj. Yamaha, Honda, Kawasaki, Suzuki, Aprilia a BMW. Kalendář FIM MS Endurance motocyklů 2015 byl zveřejněn dnes. Mistrovství světa bude živě vysílat Eurosport 2. Každé úterý po závodech bude Eurosport vysílat magazín věnující se nejzajímavějším okamžikům MS. Internetový přehrávač Eurosport Player navíc nabídne divákům každou minutu každého závodu.

Vito Ippolito, prezident FIM:

Vítáme toto partnerství, které zviditelní šampionát FIM – s jeho slavnou historií a oddanými fanoušky – prostřednictvím platforem, které nabízí Eurosport. Endurance závody jsou jednou z nejvíce vzrušujících forem silničních závodů a my se těšíme na spolupráci s Eurosport Events, která je představí novému publiku a nové generaci“.

Komentáře (0)

K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

To je dobrá zpráva! Je ale otázka jestli se to vůbec pojede? ...
To je neuvěřitelný, on opravdu pojede na Repsolu asi až do důchodu ...
motofan5 napsal komentář k Jorge Lorenzo ukončuje závodní kariéru..
Věčná škoda, doufal jsem že na Repsol Hondě ještě něco ukáže ...
Petr napsal komentář k Pravda o doméně motosvet.cz?
Dobrý den pane Hájek, pár věcí bych uvedl na pravou míru: Co se týče právního řádu, tak...