web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Eurosport bude vysílat MS Endurance motocyklů

Mezinárodní federace motocyklistů (FIM) dnes (4.2.2015) oznámila v Paříži nové partnerství s Eurosport Events. Divize společnosti Eurosport Group pro podporu mezinárodních sportovních akcí podpoří FIM Mistrovství světa Endurance motocyklů (FIM EWC) až do roku 2020.

Jako oficiální promotér série bude Eurosport Events zodpovědný za formování harmonogramu MS, TV produkci, zajištění vysílání a poskytování live timingu a oficiálních výsledků. Promotér se také zavázal zvýšit viditelnost MS v médiích přes platformy Eurosportu.

0201

FIM MS Endurance je vrcholem motocyklových vytrvalostních závodů a zahrnuje legendární závody 24h Le Mans, Bol d'Or, Suzuka 8Hours a Oschersleben. Závodů se účastní špičkoví světoví výrobci motocyklů, mj. Yamaha, Honda, Kawasaki, Suzuki, Aprilia a BMW. Kalendář FIM MS Endurance motocyklů 2015 byl zveřejněn dnes. Mistrovství světa bude živě vysílat Eurosport 2. Každé úterý po závodech bude Eurosport vysílat magazín věnující se nejzajímavějším okamžikům MS. Internetový přehrávač Eurosport Player navíc nabídne divákům každou minutu každého závodu.

Vito Ippolito, prezident FIM:

Vítáme toto partnerství, které zviditelní šampionát FIM – s jeho slavnou historií a oddanými fanoušky – prostřednictvím platforem, které nabízí Eurosport. Endurance závody jsou jednou z nejvíce vzrušujících forem silničních závodů a my se těšíme na spolupráci s Eurosport Events, která je představí novému publiku a nové generaci“.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...