web stats

Jorge Lorenzo dostane divokou kartu pro GP Barcelony!

Potvrzeno: Jorge Lorenzo obdržel divokou kartu pro GP Barcelony a bude se tak moci zúčastnit závodu MotoGP na továrním motocyklu Yamaha.

Jorge Lorenzo: "Po několika týdnech přemýšlení jsem se včera rozhodl, že budu závodit v katalánské GP. Opravdu se na to těším a rád vás opět všechny uvidím."

Komentáře

Nehodnoceno
0
racer5
05.03.2020, 17:03
To je dobrá zpráva! Je ale otázka jestli se to vůbec pojede? (nerd)
Like To se mi líbí
Odpovědět

Přidat komentář

Hodnocení:

Odeslat

Nejnovější komentáře