web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Abraham dojel v Japonsku jedenáctý

Na jedenáctém místě dokončil Karel Abraham závod MotoGP v japonském Motegi. Jezdec týmu Cardion AB Motoracing cíl projel se ztrátou 1:15,658 na vítěze Daniho Pedrosu a necelými pěti vteřinami ztráty na Hectora Barberu na dalším satelitním motocyklu Ducati.

Karel Abraham

„Start se mi překvapivě povedl, co přišlo potom, to mě naštvalo. Zase jsem měl problémy s brzdou, postupně se propadla a během prudkého brzdění se přibližovala se k řídítku, první čtyři kola byla katastrofa, potom se to zlepšilo. Bohužel mi ale odskočil Barbera a i když jsem ho postupně začal dotahovat, neměl jsem dost času. Pár kol před koncem bylo jasné, že už ho nedokážu dojet a nemělo smysl riskovat, takže do cíle jsem si pohlídal svoji pozici."

„Rozhodně nemůžeme být s tímto výsledkem spokojení, na druhou stranu jsem rád, že jsme závod dojeli. Přece jen to pro nás byl hodně složitý víkend se dvěma pády a na trati, která Karlovi nesedí. Motegi je nejhorší trať pro brzdy, je tu hodně prudkého brzdění a Karel si na brzdy stěžoval. Bohužel to je o důvěře v motocykl a Karel ji po této sezoně hledá těžko."

abraham-v-boxu-s-pritelkyni

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...