web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Zanáška míří do Hořic s respektem i odhodláním

Následující víkend se tým MZ3 Corse zúčastní nejproslulejšího road racingového závodu na území ČR. Max Zanáška tak poprvé z pohledu jezdce zažije okruh legendárních 300 zatáček Gustava Havla, na které jezdil už jako malý.

Adrenalinové víkendy v Hořicích v Podkrkonoší si Max vychutnával jako fanoušek od útlého věku. Vždy snil o tom, že jednoho dne pojede tyto závody taky – stejně jako borci, kterým z diváckých míst nadšeně fandil. Nyní se jeho sen stává skutečností. Na své první Zatáčky se chystá, jak je známo, se svojí Yamahou R3 v kategorii SSP300. Odjíždí na ně s respektem, ale také odhodláním zajet co nejlepší možný výsledek. Max má výzvy rád, a tak není pochyb o tom, že se na nadcházející víkend těší snad nejvíc ze všech víkendů, které nás v letošní sezóně čekají. I přesto, že trať z pohledu diváka zná nazpaměť, si je vědom její náročnosti. Je mu jasné, že z pozice závodníka ji „zapomene“ po vyjetí z boxu, a proto svoji přípravu na jízdu nepodceňuje. Svoji historicky první účast si jede především užít. Kromě náročnosti tratě a dechberoucího okolí se mimo jiné těší především na hořickou atmosféru a diváky, kterých i letos budou tisíce. Před takovým publikem doposud nejel, ale připraven je i v tomto směru.

Na tradiční páteční autogramiádu má pro fanoušky připravené podpisové karty, tak se neváhejte zastavit pro podpis, fotku a krátké poklábosení. Kromě Maxovy první účasti se můžou diváci těšit na startovní listiny nadupané těmi nejlepšími závodníky nejen z Česka. Proto si tento víkend (18.-19.5.) ani vy nenechte ujít, těšíme se na vás, MZ3 Corse.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...