web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Indian FTR v nových barvách míří do showroomů

Značka Indian Motorcycle rozšiřuje pro rok 2024 výběr u modelu FTR přidáním čtyř nových barevných provedení. Po limitovaných edicích FTR x 100% R Carbon a FTR x RSD Super Hooligan nyní k prodejcům míří další barevné odstíny.

Indian FTR, který nabízí skutečně špičkový zážitek z jízdy a je poháněn populárním, kapalinou chlazeným vidlicovým dvouválcem o výkonu 92 kW s točivým momentem 120 Nm, se objeví na prodejnách v nové, jasně červené barvě Indy s výrazným logem FTR a bílými akcenty na černém rámu a kolech.

Nezaměnitelná svalnatá silueta modelu FTR Sport dostává další dvě nová barevná provedení. Kombinaci Granite Grey Blue tvoří decentní kapotáž a rám v barvě Granite Grey v kontrastu s modrým logem FTR, modrými koly a pružinami. Druhé nové barevné provedení modelu FTR Sport jménem Storm Grey Black okamžitě upoutá pozornost svými výraznými červenými koly, rámem a kapotáží v odstínu Storm Grey a kontrastním logem a akcenty.

Nabídku pak doplňuje model FTR R Carbon s novou kapotáží z karbonových vláken a výrazným logem FTR, které se u tohoto modelu objevuje poprvé. Červené akcenty, rám a kola přitahují pozornost, zatímco zlaté odpružení Öhlins a žluté pružiny zvýrazňují prémiové komponenty verze R Carbon.

Všechny modely FTR se díky kombinaci plně nastavitelného odpružení a 17palcových litých kol obutých do pneumatik Metzeler Sportec pyšní skvělou ovladatelností, zatímco radiálně uložené duální brzdy Brembo zaručují špičkový brzdný účinek.

Modely Sport, R Carbon a limitované edice disponují také kontrolou trakce a tempomatem. Věechny modely jsou navíc vybaveny 101mm dotykovým displejem a systémem RIDE COMMAND s podrobnou navigací*, Bluetooth konektivitou a třemi volitelnými jízdními režimy, Rain, Standard a Sport. Systém RIDE COMMAND nabízí jezdcům absolutní kontrolu a bezproblémovou integraci s chytrými telefony, možnost sledování projetých tras a dokonce i automatická upozornění na údržbu a kondici motocyklu.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...