web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Indian Motorcycle opět hlavním sponzorem akce Indian Riders Fest 2024

Indian Motorcycle hrdě oznamuje, že se opět stává partnerem a hlavním sponzorem akce Indian Riders Fest 2024 (IRF24). Toto partnerství je pokračováním úspěšné spolupráce a připomínkou 10. výročí založení oficiálního klubu Indian Riders Group. IRF zaznamenal v roce 2023 mimo jiné i díky programu prodlouženému o jeden den rekordní návštěvnost, čítající více než 3 000 lidí z 39 zemí. IRF24 chce opět spojit jezdce a fanoušky ze všech koutů světa a znovu potvrdit svou pozici jednoho z nejvýznamnějších setkání fanoušků značky Indian Motorcycle na planetě.

IRF24 se uskuteční v Českých Budějovicích od 13. do 16. června a slibuje, že bude nezapomenutelným zážitkem pro motocyklové nadšence se spoustou vzrušujících aktivit, exkluzivních produktových ukázek a nezapomenutelného jezdění. Kromě toho téma festivalu pro rok 2024 „Back In Time“ provede účastníky legendární historií Indian Motorcycle. Klasický design a inovace, které definovaly značku v průběhu let, bude ilustrovat přehlídka ikonických historických modelů.

„Jsme potěšeni, že můžeme obnovit naše partnerství s Jeanem-Marie a týmem IRF na Indian Riders Fest 2024,“ řekl Grant Bester, viceprezident Indian Motorcycle.

„Společnost Indian Motorcycle byla vždy věrná komunitě jezdců a IRF není jen oslavou našich motocyklů, ale také zdůrazňuje loajalitu našich zákazníků. Rychlý vývoj IRF od roku 2019 je důkazem kvalitního pořadatelského týmu a jako hlavní událost v mezinárodním kalendáři nám umožňuje spojit se s majiteli našich motocyklů na hlubší úrovni. Po nesmírně příjemných chvílích, které jsem na akci v roce 2023 prožil, se nemohu dočkat, až se příští rok se všemi v Budějovicích znovu setkám a projedu.“

Jean-Marie Guyon, organizátor IRF, uvedl: „Jsem nadšený z toho, že společnost Indian Motorcycle chce pokračovat ve svém závazku. Začíná se psát další vzrušující kapitola naší neustálé spolupráce. Těšíme se, že posuneme IRF24 na novou úroveň a vytvoříme nezapomenutelné okamžiky pro komunitu značky Indian Motorcycle. Společnost Indian Motorcycle a tým IRF už se nemohou dočkat a zvou motocyklové nadšence z celého světa, aby přijeli a byli součástí této mimořádné události. S naším tématem „Back In Time“ se nostalgicky vrátíme do éry plné hudby a svobody, do časů předtím, než sociální média ovládla naše životy. Pojďme vytvořit vzpomínky a přátelství, která budou trvat celý život.“

Kromě stánků s pestrým výběrem jídla a nejrůznějšího zboží budou návštěvníci festivalu nadšeni z dechberoucích vystoupení na Stěně smrti, neohrožených kaskadérských kousků, živých koncertů, obchodu s originálním oblečením Indian Motorcycle, kamionu Indian Motorcycle Roadshow nabízejícího testovací jízdy na nejnovějších modelech a dalších atrakcí.

Další významnou součástí festivalu v roce 2023 byla přehlídka přestaveb Budweis Indian Motorcycle Custom Show schválená AMD, která jako jediná svého druhu byla věnována výhradně motocyklům značky Indian. Ještě větší přehlídka customů s oficiálním schválením AMD bude v roce 2024 opět příležitostí pro šikovné stavitele a ukázkou jejich neuvěřitelné řemeslné zručnosti. Další podrobnosti o Budweis Indian Motorcycle Custom Show v roce 2024 budou podrobně popsány v dalších tiskových zprávách.

Až do konce října mohou účastníci využít speciální zvýhodněné „early bird“ ceny na vstupenky IRF24, Riders Packy a ubytování v hotelu. Akce navíc nabízí jedinečnou možnost vstupenky pro dvě osoby a balíček Riders Pack, se kterým páry či dvojice přátel ušetří 15 % oproti nákupu dvou samostatných vstupenek.

Chcete-li mít neustálý přehled o novinkách a vývoji příprav IRF24, navštivte nově přepracované webové stránky IRF24, které nyní zahrnují e-shop, kde si zájemci mohou zakoupit vstupenky, Riders Packy a dokonce i ubytování v hotelu.

Web festivalu: www.indianridersfest.eu Přímý link na e-Shop: eshop.indianridersfest.eu

Indian Riders Fest se stal zásadní událostí pro majitele motocyklů Indian, ale vítán je každý, bez ohledu na značku motocyklu. Každý, kdo plánuje účast na IRF24, by si měl poznamenat termín do kalendáře, navštívit webovou stránku festivalu, zajistit si vstupenky a připravit se na čtyři dny plné smíchu, nových přátelství a oslav jednoduchosti a svobody, které charakterizovaly minulou éru.

Malá ochutnávka z bohatého víkendového programu:

 • Přehlídka přestaveb Budweis Custom Indian Motorcycle Show – schválená AMD
 • Oslava 10. výročí Indian Riders Group
 • Demo jízdy na motocyklech Indian
 • Výstava historických motocyklů Indian
 • Indian Motorcycle Bar & chill-out zóna
 • Spanilá jízda – nová trasa
 • Vedené vyjížďky na motocyklech
 • Stěna smrti
 • Kaskadérská vystoupení
 • Vystoupení tanečníků a street-artových umělců
 • Živá hudba & DJ
 • Non-stop zabezpečené a sledované parkoviště

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...