web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Cenné body pro český tým při GP Endura ve Finsku

GP Enduro Finsko, Heinola - třetí podnik letošního seriálu mistrovství světa je minulostí. V náročném Finském terénu a na obtížných měřených testech vybojovali reprezentanti KBS TEAMu a České republiky velmi cenné body do průběžného hodnocení světového šampionátu ve svých třídách.

Kryštof Kouble ve třídě GP E2 v sobotu 7.místo a v neděli 8. V průběžném hodnocení seriálu třídy GP E2 figuruje na 8.místě. Ve třídě GP Junior v sobotu předvedl prozatím své výsledkové maximum ve své kariéře Matěj Škuta, když ve třídě GP Junior2 obsadil 4.místo a v absolutním hodnocení juniorů bral body za 10.místo. V neděli pak přidal body za 7.místo ve třídě GP Junior2 a 14.místo absolutně. V průběžném hodnocení seriálu třídy GP Junior2 figuruje na 6.místě a v absolutním hodnocení na 15.místě. Ve třídě Open4s vybojoval Jakub Hroneš v sobotu 4.místo a v neděli pak 6.místo. V průběžném hodnocení seriálu třídy Open4s figuruje na 4.místě.

Seriál GP Enduro pokračuje příští týden 1.-3.6.2023 ve Švédském Skovde. Tentokrát bude start prologu již ve čtvrtek večer a hlavní soutěžní dny jsou v pátek a sobotu.

Zdroj: KBS Team - L.Krubička

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...