web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Freestyle motokrosař Filip Podmol skvěle rozjel sezonu! Ve Španělsku získal bronz

Parádní úspěch zaznamenal Filip Podmol na akci X-Gravity. Ve španělském San Sebastianu získal třetí místo v náročné konkurenci. Vedle něho totiž startovali tři španělští závodníci Maikel Melero, Dany Torres, Edgar Torronteras a David Rinaldo z Francie. Parádní show sledovalo 8000 lidí. „V poslední době se mi daří, před novým rokem jsem byl čtvrtý v Kostarice a třetí v Americe,“ prohlásil Filip Podmol, domácí šampion ve freestyle motokrosu. V novém roce se plánuje účastnit těch nejprestižnějších světových akcí.

Jeho bratr Libor se zaměřuje na dálkové rallye, on však pokračuje ve freestyle motokrosu. A dělá dobře! Z Filipa Podmola se stává světová extratřída, sází na precizní a odvážné triky. Důkazem toho byly výkony ve Španělsku – Podmol předvedl výborně provedené triky Tsunami Flip a Hart Indy Backflipem. Díky nim vyskočil na stupně vítězů. Melero s dvojitým backflipem a David Rinaldo s frontflipem Tsunami se umístili na 1. a 2. místě.

Přes vánoční týdny jsem nelenil a trávil jsem několik týdnů ve Francii u Davida Rinalda. To mi určitě pomohlo,“ dodal Podmol, kterého čeká v tomto roce mnoho akcí. „Je toho opravdu hodně, například v Německu, Rakousku nebo v USA. Chci urvat co nejvíce dobrých výsledků. Také by se mělo rozjet po nějaké době také mistrovství světa ve freestyle motokrosu, kde chci rozhodně uspět.“

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...