web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Centrum Prahy ovládnou stovky motocyklů Harley-Davidson

Prague Harley Days se blíží a s nimi i tradiční spanilá jízda stovek motocyklů Harley-Davidson centrem Prahy. Ta letos proběhne v sobotu 4. září, kdy v 10 hodin vyrazí kolona motocyklů směr centrum. Trasa spanilé jízdy povede od holešovického výstaviště, kde se Prague Harley Days konají, do centra metropole se zastávkou na Václavském náměstí a následně se budou motocykly vracet podél nábřeží zpět do místa dění – do Holešovic.

Prague Harley Days, jejichž 9. ročník se letos koná, se opět po roce propojí s Burgerfestem a od pátku 3. září do neděle 5. září nabídnou návštěvníkům motocykly, zkušební jízdy zdarma, adrenalin, koncerty, dobré jídlo a pití, kulinární workshopy, soutěže o ceny i zábavu pro nejmenší, a právě spanilou jízdu.

Právě spanilá jízda patří od prvních ročníků Prague Harley Days mezi nejoblíbenější body programu, a to jak u samotných jezdců, tak i u dalších návštěvníků akce, stejně jako u řady Pražanů nebo turistů. Pořadatelé se proto letos rozhodli s předstihem zveřejnit trasu spanilé jízdy, aby umožnili zájemcům užít si unikátní podívanou z průjezdu 800 motocyklů Harley-Davidson Prahou.

“Spanilá jízda je naplánována na druhý den akce, tedy na sobotu 4. září. Vyrážet z holešovického výstaviště budeme v 10 hodin, řazení motocyklů bude probíhat od 9 hodin a v čele spanilé jízdy pojedou motocykly Harley-Davidson řady Sportster, jimž jsou letošní Prague Harley Days věnovány. Celkem do centra Prahy vyrazí na 800 motocyklů, které postupně projedou přes magistrálu, na pár minut zastaví na Václavském náměstí a následně budou pokračovat směr Karlovo náměstí a podél nábřeží zpět do Holešovic,“ upřesňuje Michal Šesták, organizátor Prague Harley Days.

Spanilá jízda tak bude v první řadě patřit modelům Sportster, ale k vidění budou i další unikátní stroje, zajímavé přestavby i další úpravy motocyklů. Ty se na spanilou jízdu každoročně sjíždí nejen z různých koutů Česka, ale i ze Slovenska, Německa, Rakouska, Velké Británie, Ruska nebo i Francie či Itálie.

Po skončení spanilé jízdy následuje oficiální zahájení Prague Harley Days a Burgerfestu, koncerty Travise O’Neilla, Slapdash, Prago Uninon, ZZ Top Tribute Band, Lord Bishop nebo zábava v podobě Na stojáka. O adrenalinový program se se svojí FMX show postará Petr „Pilník“ Pilát a Burgefrest nabídne workshopy top šéfkuchařů a jejich show. Další zábavu pak nabídne POST-APO show, Pole Dance Battle nebo americké káry, včetně nejnovější Dodge RAM 1500 TRX.

PRAGUE HARLEY DAYS + BURGERFEST – 3. – 5. 9. 2021 – VÝSTAVIŠTĚ HOLEŠOVICE PRAHA

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...