web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Prague Harley Days si užilo více jak 23 000 návštěvníků

První zářijový víkend patřil v Praze silným strojům Harley-Davidson, dobrému jídlu a skvělé muzice. Na holešovickém Výstavišti se totiž uskutečnila trojakce Prague Harley Days, Burger Fest a Koncert pro 10 milionů, která trvala od pátečního odpoledne až do neděle. Během tří dnů na akci zavítalo přes 23 000 návštěvníků, 4 000 z nich přijelo na motocyklech a sobotní spanilé jízdy se účastnilo 756 strojů. Zkonzumováno bylo celkem 25 000 burgerů a vypito 14 985 půllitrů piva a zahrály kapely jako Support Lesbiens, Silver Spoons, ZakázanÝ ovoce, Lokomotiva nebo Yo Yo Band.

„Těší nás, že i přes všechny překážky se nám podařilo náš festivalový trojlístek, jak Prague Harley Days, spojené s Burger Festem a Koncertem pro 10 milionů nazýváme, zrealizovat. Největším poděkováním pro nás byli právě spokojení návštěvníci, ať už ti, kteří přijeli na motocyklech nebo třeba přišli pěšky, stejně jako ti, kteří za námi dorazili kvůli možnosti vyzkoušet si zdarma motocykly nebo si naopak pochutnat na burgerech všech druhů či si užít některý z koncertů. Návštěvníci opět dokázali, že dítě, tank, pes, burger, kočárek, muzika a motorky jdou v pohodě dohromady a můžou si společně užít víkend. Jsme rádi, že akce proběhla naprosto hladce bez jakýchkoli problémů a věříme, že i přes drobné nedostatky ke spokojenosti všech,” říká Jaroslav Vavřina, organizátor Prague Harley Days, který společně se svým týmem už plánuje další ročník.

1. ročník Prague Harley Days je tak podle ohlasů zřejmě nejzdařilejším ročníkem akce v celé její historii. Svědčí o tom nejen počet návštěvníků a pozitivních ohlasů, ale i celkový zájem o akci, na kterou dorazili nejen Češi a Slováci, ale třeba i Němci, Poláci, Rakušané, Italové, Nizozemci, Slovinci nebo Britové. Během tří dní návštěvníci absolvovali 200 zkušebních jízd na motocyklech Harley-Davidson a Indian během nichž na jednom motocyklu najeli v průměru 476 km. Harley-Davidson zároveň poprvé v historii Prague Harley Days přizval ke spolupráci značku Indian a společně pro jezdce zorganizovali právě zkušební jízdy.

Pořadatelé už nyní plánují další ročník, který se bude konat v létě 2021.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...