web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Motor Presse Stuttgart stále pracuje na kalendáři IDM 2020..

Stuttgart, 7. května 2020 - po zrušení původně plánovaného závodu IDM ve Schleizu společností MSC Schleizer Dreieck e.V, agentura Motor Presse Stuttgart nadále pracuje jako organizátor a promotér na změněném kalendáři pro IDM 2020. „Pomocí tří závodních víkendů bychom mohli sestavit šampionát, “potvrzuje vedoucí seriálu Normann Broy. "Ale děláme vše, co je v našich silách, abychom získali až šest závodů."

Kromě plánovaných víkendů IDM na Lausitzringu a Hockenheimringu v září Broy hledá možnosti pro další akce a vede diskuse. "Prioritou pro nás je sportovní orientace událostí," řekl Broy. Most a Assen jsou stále ve hře.

Společně s úřady, provozovateli okruhů a organizátory jsou dále zkoumány podmínky, za kterých se mohou závody konat. Broy: „Samozřejmě bychom také rádi přivítali fanoušky IDM na motodromech, ale mohli bychom také žít se závody bez diváků.“ V tomto případě by fanoušci IDM měli mít možnost sledovat co nejvíce mistrovských závodů živým přenosem.

„Klíčovým pilířem IDM jsou samozřejmě naši partneři, na jejichž podpoře pokračujeme v přípravách i s upraveným kalendářem,“ říká Broy.

Dirk Johae
Leiter Unternehmenskommunikation
Motor Presse Stuttgart

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...