web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Prague Harley Days 2017 s motojízdami všeho druhu

Už za necelý měsíc čeká Prahu další ročník Prague Harley Days, dva dny plných silných strojů, zvuk motorů, koncerty, ale i zábava pro celou rodinu. 1. a 2. září totiž holešovické Výstaviště ožije v duchu Harley-Davidson. A když Harley-Davidson, tak pochopitelně i motocyklové jízdy všeho druhu. Jezdci tak mají dokonalou šanci užít si jak proslulou spanilou jízdu centrem Prahy, tak i jednotlivé organizované jízdy na motocyklech značky zcela zdarma nebo Bikerské hry prověřující jejich jízdní schopnosti i zručnost. Vše samozřejmě s apelem na bezpečnost, který je pro letošní ročník Prague Harley Days nejvýraznější za celou 4letou historii akce. 

Prague Harley Days, které se chystají na svůj čtvrtý ročník, jsou již tradičně vnímány jako vrchol motocyklové sezóny, kdy do Prahy dorazí tisíce jezdců z celé Evropy a výjimkou nejsou ani návštěvníci z USA či Mexika. A byť mezi motocykly hrají pochopitelně prim stroje Harley-Davidson, je akce koncipována pro jezdce všech značek. Ti všichni mají možnost užít si jedinečný motocyklový zážitek i zábavu. Během dvou dní se mohou zúčastnit celé řady jízd a strávit hodiny (nejen) na svých motocyklech.

PHD 02PHD 03

Těšit se mohou například na jízdy v rámci Demo Trucku, které probíhají po oba dva dny, kdy mají možnost vyzkoušet si na vlastní kůži motocykly Harley-Davidson zdarma díky organizovaným vyjížďkám startujícím každou hodinu. Největší lahůdkou pro všechny jezdce je pak tradiční spanilá jízda, za kterou do Prahy rovněž většina z nich míří. Ta letos startuje v sobotu 2. září v 10:00, kdy od Výstaviště v Holešovicích zamíří do historického centra metropole a poté zpět do Holešovic. Letos poprvé v jejím čele budou moci jet i majitelé historických motocyklů všech značek, motocyklových staveb a přestaveb i jezdci v nejrůznějších maskách. A opravdovou zábavou pak pro jezdce budou i Bikerské hry, které jsou letos poprvé týmové. Tříčlenné týmy o složení jezdec – mechanik – silák proti sobě stanou v jednotlivých disciplínách jako je jízda pomalosti pro jezdce, výměna pneumatiky pro mechaniky a speciální úkol prověřující fyzickou zdatnost pro siláky. 

Bezpečnost jízdy na prvním místě

Pořadatelé Prague Harley Days letos výrazně apelují i na bezpečnost jednotlivých jízd, nejen v rámci chování jezdců na silnících, ale i jako prevenci v podobě nulové hladiny alkoholu v krvi. Partnerem všech jízd je tak BESIP, který dbá na bezpečnost silničního provozu, kdy se zejména v posledních letech zaměřuje na motorkáře, jakožto zásadní účastníky silničního provozu, dále společnost Killer Drinks, která jako distributor syceného nealkoholického nápoje pomáhá na přírodní bázi odbourávat zbytkový alkohol, a pokud je řeč o alkoholu, tak chybět nemůže ani společnost Draeger jakožto výrobce profesionálního alkohol testeru.

„Jsme rádi, že se nám podařilo pro Prague Harley Days získat partnery jako BESIP, Killer Drinks a Draeger. Bezpečnost všech návštěvníků Prague Harley Days, ale i ostatních účastníků silničního provozu je pro nás vždy na prvním místě a jen vítáme jakoukoli prevenci, pozitivní příklad a výchovu dalších mladých jezdců ke správnému chování, jak na silnici, tak před tím, než usednou na motocykl. Maximálně si proto vážíme, že nás podpořil jak BESIP, tak společnosti vyrábějící nápoj odbourávající zbytkový alkohol v krvi nebo přesný alkohol tester - to vše k bezpečnosti a správnému chování jezdců výraznou měrou přispívá a rozhodně by to na akci jako je Prague Harley Days nemělo chybět,“ říká Jaroslav Vavřina, organizátor Prague Harley Days a spolumajitel dealerství H-D Praha.

Po oba dva dny tak budou mít jezdci možnost nechat si změřit alkohol v krvi, a to jak přímo na stánku Killer Drinks, tak prostřednictvím hostesek při řazení právě na spanilou jízdu i před jednotlivými vyjížďkami v rámci Demo Trucku H-D.

Více informací o Prague Harley Days naleznete na: www.pragueharleydays.cz. 

 

 

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...