web stats
Přihlásit se Registrovat
Přihlaste se k vašemu účtu
Pokud účet nemáte, pak se zaregistrujte

Karel Abraham organizuje setkání s příznivci motorismu

Po letošní náročné sezóně ve světovém šampionátu Superbiků a před svým návratem do třídy MotoGP, se český motocyklový závodník Karel Abraham rozhodl osobně setkat s motocyklovými příznivci. A to nejen s těmi, kteří mu dlouhodobě fandí, ale ideálně i s těmi, kteří nevynechají jedinou možnost jej kritizovat na sociálních sítích či různých internetových serverech.

„Rád bych všem svým příznivcům, ale i těm ostatním, zodpověděl všechny jejich otázky osobně,“ říká Abaja, který se pohybuje v seriálech mistrovství světa již plných dvanáct let. „Probrat můžeme i detaily, o kterých se lépe mluví veřejně a ne na facebooku. Byl bych rád, kdyby přišli nejen fanoušci, ale také ti, kteří mají své pochyby. Rád si pokecám o všem co vás zajímá, jak o této sezoně, tak třeba i mojí minulosti či další budoucnosti. Navíc je toto datum těsně po prvních testech MotoGP ve Valencii v novém týmu Aspar a na novém stroji Ducati.“ 

Setkání Abaja organizuje na jeho oficiálním facebooku, proto se na něj můžete přihlásit právě jen přes tuto sociální síť a to na adrese https://www.facebook.com/events/1709725896011471/. Přihlášení předem je NUTNÉ kvůli zajištění dostatečného prostoru s dostatečnou kapacitou. Datum a čas setkání je stanovený na sobotu 19. listopadu od 19:00 hod., pravděpodobně na Automotodromu v Brně. O veškerých detailech budou všichni přihlášení zájemci také informováni přes jeho facebook.

Nejnovější komentáře

V Mostě to letos rozjeli ve velkém, paráda ...
Marco33 napsal komentář k Jakub Kornfeil se vrací!
Paráda, tak alespoň něco. Jen je škoda, že to asi nikde v televizi neuvidíme.. Nebo se pletu?...
Ranger61 napsal komentář k Nový provizorní kalendář MotoGP 2020
Sice dobrá zpráva, ale stejně bude Brno bez fanoušků a i bez novinářů jen u televize. Velice s podiv...
Dobrá zpráva, Jackovi fandím už moc dlouho a myslím, že si to zaslouží Snad nebude zbrklej a nebud...