Přihlásit se
x
x
Registrovat
x

Prague Harley Days 2016 bude 3-denní event

I v letošním roce prožije Praha první zářijový víkend ve stylu silných strojů, burácejících motorů a zábavy pro celou rodinu. Harley-Davidson opět pořádá Prague Harley Days, letos už po třetí. A když 3. ročník, tak proč ne rovnou 3denní! H-D naváže na předešlé dva úspěšné ročníky a ten letošní prodlouží ještě o jeden den!

Prague Harley Days 2016 se tak uskuteční 2. – 4. září v areálu holešovického Výstaviště v Praze a akce se opět ponese v duchu zábavy pro celou rodinu. Na programu je výstava motocyklů, spanilá jízda 1 500 strojů H-D centrem Prahy, demo truck s testováním motocyklů zdarma, ale i večerní program složený z koncertů a galavačeru thajského boxu. Po celou dobu nebude chybět speciální family a wellness zóna, ani výjimeční hosté. Tentokrát jako zástupce H-D dorazí Rob Lindley, nejvyšší šéf celého regionu EMEA a jedná se i o účasti evropských mistrů a legend  customizací. Prague Harley Days 2016, tak slibují zakončení léta a vyvrcholení moto sezóny skutečně ve velkém stylu!

PHD 01PHD 03

Zábava od pátku do neděle

Prague Harley Days míří v letošním roce ještě výše! Navážou proto na úspěšné předešlé dva ročníky, a ten letošní rozšíří jeden o další den, a to o neděli. Akce vypukne během pátečního dopoledne a skončí až v neděli odpoledne. Pořadatelé tak reagují na zájem veřejnosti z minulého roku, ale především na nabitý program, pro který byly dva dny málo. Zároveň letos z hlediska účasti očekávají pokračování ve stoupajícím trendu a připravují se na ještě vyšší návštěvnost, která by se mohla pohybovat okolo 20 000 účastníků.  

Evropské legendy customizací

Když customiuzace neboli přestavby motocyklů, tak jedině Harley-Davidson! Prague Harley Days 2016 by se tak měly dočkat návštěvy některé z evropských legend a mistrů customizací, o jejichž účasti momentálně pořadatelé jednají. Měla by to tak být po loňské účasti mistra přestaveb Russella Mitchella z USA další zásadní persona této oblasti. V plánu je, aby během své návštěvy přiblížila něco ze svého umu i to, jak se na přestavby dívají v Evropě. Účast této osobnosti by tak měla být logickým vyvrcholením roku, během kterého se dealerství H-D zapojila do dalšího ročníku soutěže přestaveb Battle of the Kings, v níž hlasování momentálně probíhá, na které demonstrovala široké možnosti úprav i téměř nekonečný počet položek v katalogu doplňků H-D.

Nejvyšší šéf H-D EMEA

Prague Harley Days, jakožto jednu z několika mála oficiálních akcí, pořádaných pod záštitou Harley-Davidson Company poctí svoji návštěvou i Rob Lindley, nejvyšší šéf regionu EMEA (Evropa, Střední Východ a Afrika). Rob, který řídí marketing této rozsáhlé oblasti, dorazí, aby celý event zahájil a následně se účastnil, jak večerního programu, tak i sobotní spanilé jízdy. Zároveň bude v ČR a v Praze poprvé, a tak se zejména těší na spanilou jízdu a poznání historického centra staré Prahy ze sedla motocyklu.  

PHD 02PHD Karen Davidson

Z dalších zajímavých bodů programu se mohou návštěvnici těšit na výstavu motocyklů, demo truck a testování strojů H-D zdarma, v té době už včetně nejnovějších modelů roku 2017, a pochopitelně spanilou jízdu 1 500 motocyklů H-D centrem Prahy. Přichystána bude opět speciální family zóna, se skvělou zábavou pro děti všech věkových kategorií a s vlastní programem. Ženy si mohou užít relaxu ve wellness zóně, která tentokrát nabídne masáže i kosmetické a kadeřnické služby. 

„Celou koncepcí a programem chceme dokázat, že Prague Harley Days a Harley-Davidson jsou skutečně určeny pro všechny bez rozdílu. Pro muže i ženy, mladší i starší, rodiny s dětmi, pro lidi, kteří pracují v kancelářích, i pro ty, kteří žijí volným stylem života – ti všichni sem patří,“ přibližuje za pořadatele Michal Šesták z Harley-Davidson Praha. 

3. ročník Prague Harley Days naváže na tradici předešlých let a zároveň dokonale demonstruje, že motorkářský styl je přístupný široké veřejnosti, boří mýty napříč společností a spojuje. Spojuje bez ohledu na věk, pohlaví, sociální skupinu, barvu pleti či náboženské vyznání. 

Vstupenky je možné zakoupit už nyní na: http://www.pragueharleydays.cz/vstupenky, za jednotnou cenu 300 Kč na všechny 3 dny. Vstupné navíc platí jen muži.. Ženy a děti mají vstup zdarma, což je dalším příjemným benefitem akce.

PHD 2016

Více informací o Prague Harley Days lze najít na: www.pragueharleydays.cz

Komentáře (0)

K článku nejsou žádné komentáře

Přidejte komentář

  1. Komentář píšete jako host. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte k Vašemu účtu.
0 znaků
Opište text z obrázku níže

Nejnovější komentáře

To je dobrá zpráva! Je ale otázka jestli se to vůbec pojede? ...
To je neuvěřitelný, on opravdu pojede na Repsolu asi až do důchodu ...
motofan5 napsal komentář k Jorge Lorenzo ukončuje závodní kariéru..
Věčná škoda, doufal jsem že na Repsol Hondě ještě něco ukáže ...
Petr napsal komentář k Pravda o doméně motosvet.cz?
Dobrý den pane Hájek, pár věcí bych uvedl na pravou míru: Co se týče právního řádu, tak...